Plazma 37' do XBOXA

greq sd

New member
Witam, szukam plazmy 37' na ktorej będe grał na Xboxie. podłącze go zapewne przez złącze HDMI. Nie ograniczają mnie za bardzo koszty, chce dobrego tv do grania i tyle :) Czekam na jakieś rady szanownych uzytkownikow.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
No więc nie masz wielkiego wyboru. Panasonic TH37PV8 lub TH37PV80. Inne firmy nie produkują plazm w tym rozmiarze.

ArtS :)
 

greq sd

New member
Wydawalo mi sie ze samsung mial. A moze lepiej kupic troche wiekszy lub mniejszy jesli mial by byc lepszy pod wzgledem parametrow itp?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Wiele zakeży od budżetu i odległości w jakiej będziesz siedział. Podejrzewam, że przy grach będzie to blisko telewizora. Dlatego być może warto rozważyć model Full HD. Np. Panasonic PY80 lub 85?

ArtS :)
 

greq sd

New member
siedział będę jakies3-3.5m od tv. a co do budżetu to jest nieograniczony. Zauważyłem ze niestety nie zmieści mi sie tv większy niz te 37', mam za mała wnękę :/ chyba ze ja przerobie :D bo 42' to już konkret :D a powiedz mi jakie sa wazne roznice miedzy PY80 a 85?
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
IFC, czyli tworzenie klatek pośrednich, co powoduje zwiększenie płynności. Oba są Full HD w przeciwieństwie do PV80 i PV8, które są HD Ready. Jednak w przypadku podanych przez Ciebie odległości nie ma większego sensu pchać się w Full HD.

ArtS :)
 
Do góry