Plazma 37 dla ZIELONEGO

xanthippe

New member
Witam serdecznie!! Chcialbym kupic jakas plazme o przekatnej 37 cali.
Nie znam sie na tym kompletnie...staralem sie poczytac na tym forum co warto by wybrac...Duzo osob jednak pisze roznie i troche sie pogubilem...Jest to nieduzy pokoj bo sypialnia o powierzchni 18m2, odleglosc do TV okolo 3 metrow moze mniej (zalezy jak sie poloze :D). No i tu pytanie co wybrac...Poprosilbym o konkretne modele z ktorych najbardziej bede zadowolony. Ogladac bede glownie przy wieczorem przy zgaszonym swietle. Aha i czy na pewno 37 cali?:hmm: Widzialem tez reklame w TV odnosnie jakiejs plazmy 42 cale z Mediamarkt? Moze takie cos? To bylo tylko 2000 zl wiec nie duzy czy jednak warto ?
 

Foxxx24

New member
Ja osobiście z modeli 37 cali polecałbym Ci model Panasonica 37PV80 bo zarówno z sygnału SD jak i HD będziesz bardzo zadowolony:)

Obecnie można go spokojnie kupic za ok 2300zł,ewentualnie za ok 2600zł model 42" i przy takiej małej różnicy w cenie na Twoim miejscu wybrałbym matrycę 42 cale:)

Pozdrawiam
 

XoR

New member
Jeśli chodzi o 37 i 42 cale to imho do 2m 37 a dalej to 42 minimum :D

Jak chcesz po taniości to możesz spokojnie kupić coś z serii pv8, świecą raczej tak samo (nikt kto ma doczynienia z oboma modelami na raz różnicy nie widzi, więc coś w tym jest...) a S-Dus czy trzecie HDMI to zazwyczaj zbędny bajer :) No i PV8 wygląda jednak ładniej z matową obudową (dziwną filozofię obrali z tymi obudowami aby tańszy model się bardziej ludziom podobał...) :eek:k: Mi się bardziej podobał obraz z PV8 niż podobnych cenowo np. Samsungów, a więc wyboru nie masz dużego bo po panasie to samsung robi chyba najlepsze plazmy w tym przedziale cenowym...
Ja mam od 1.25m do 1.75m od TV i dla mnie 37 cali jest gites :eek:k: Gdybym miał do niego jednak te 3m to pomimo lepszej rozdzielczości modelu 37 calowego (większa jest, nie lepsza) wziąłbym 42 cale, bo naprawdę odpowiednio duży TV gwarantuje dużo lepsze przeżycia przy oglądaniu filmówczy graniu :twisted:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie kupuj ceny bo pożałujsz wcześniej niż Ci się wydaje.
Sięgaj po 42 PV 80 przecież to zakup na lata nie na pięć minut :
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23023


japońskie kanapki.
Halo , halo czy nie wiecie kto przed chwilą zostawił kanapki ?
Tak się nie robi gdy człowiek jest głodny po całym dniu pracy.
A to tak jaby najlepszy kucharz przygotował je właśnie dla Was.
Czujcie sie dziś zaproszeni :cool:
4931991d351781d8med.jpg


nie bierz sobie wielkości do głowy wogóle przy Twoich warunkach .
Szczególnie że cena naprawdę extra.
 

ihu

New member
Jak Bym Nie Wiedział To Bym Głupot Nie Pisał . źródło Jest Pewne Znam Kolesia Który Pracuje W Panasonic Polska Tylko Tak Nie Oficjalnie Zasugerował żebym Nie Kupował 42pv8 Tylko 42pv80 Bo Są 2 Różne Matryce . Bo Też Się Sugerowałem że Mają Matryce G 11
 
Do góry