plazma-3000zl,

astroman

New member
Czesc,
potrzebuje nowy tv do salonu, z tego co czytalem na forum plazmy wydaja mi sie bardzo kuszace, ale ciagle nie moge sie przekonac. Martwi mnie to slynne wypalanie sie zwlaszcza, ze ogladam tylko 5-6 programow (4-5 godzin dziennie) i nie podlaczam zadnego, innego sprzetu do tv.

Mam sygnal cyforwy z kablowki, nie bede zmienial na "n" ani inne platformy z dekoderem, wiec nie potrzebuje full hd. odleglosc od tv to 4 metry. (mysle o 42 calach)

kwota to okolo 3 tys zl. moga byc nawet 4, jezeli jest jakas naprawde fajna

zalezy mi przede wszystkim na wytrzymalosci i jakosci obrazu.

Bardzo prosze o podanie Waszych typow co do modeli plazm, oraz ich zalet i wad, a moze, jednak powinienem wybrac lcd??

z gory dziekuje za pomoc
pozdrawiam
 

miaucoon

New member
w okolicach 4 tysi dostaniesz panasonica 50" i takiego bym ci sugerowal, mam pokoj troche ponad 20 metrow, odleglosc od ekrany max 3,5 metra i po pierwszym otrzasnieciu sie z szoku po przesiadece z 21" crt, mysle ze 50" bylo by wlasnie akurat
 

astroman

New member
hmmm... 50 cali to dla mnie za duzo:D zdecydowanie wole 42:D
moze lepszy bylby model Panasonic TH 42PX80E ?? jest za niecale 3000 tys i ma lepszy kontrast, z tego co jest napisane:D

albo Panasonic TH 42PY8P jest za 3300zl

ps. wiece moze jaka rozdzielczosc ma obraz w kablowce o cyfrowym sygnale sd ??? (dtv - tak jest napisane w opisie)
 

astroman

New member
bede pisal w tym temacie, bo zdecydowalem sie na ta plazme:D

Wybralem model Panasonic TH 42PY80P. Z tego co widze, to jest on full hd, prawda??

Ciekawi mnie jak wyglada granie na xobxie 360 w polaczeniu z plazma??(czytalem rozne opinie, ze lcd wypada duzo lepiej itd) bo z tych 4000 tys. funduszu zostaje kilka stow:D moze wlasnie na xboxa 360?

laczylbym go wtedy, przez hdmi z tv??
 
Do góry