playstation a zwiechy systemu?

sevenEleven

New member
witam,

od gwiazdki mam w domu playstation3, generalnie jest to sprzet syna ja tylko gram w killzona;)

syn gra w ratcheta2 i oglada divixowe bajki, no i wlasnie, ps3 zawiesza sie przynajmniej 2-3 razy dziennie, troche sie tym nipokoje, syn ma co prawdz 6 lat i moze cos tam wciska nieprawidlowo, chcialbym zapytac Was, userow z doswiadczeniem, jak to jest, czy to normalne ze ps3 sie zawiesza w czasie gry w ratcheta2 lub w czasie ogladania divix?
 

sevenEleven

New member
tak w czasie gry, na ekranie pojawiaja sie dziwne rzeczy (fragmenty lini kodu, czarny obraz) nic nie moza zrobic, pad nie reaguje, pomaga tylko wylaczenie i wlaczenie.
 

arczik

New member
za kolega wyzej-trzeba to zglosic do serwisu,moja co prawda tez potrafi zastygnac ale tylko wtedy kiedy poruszam sie zbyt szybko po zewnetrznym dysku 1 tera...
 

premek111

Active member
Bez reklam
u mnie zaczynalo sie od pojedynczych zawieszen,pozniej niestety bylo to juz prawie regularne.Konsola rozpoznawala plyte,wczytywala ja a nastepnie gdy musiala wczytac nastepny level byla zwiecha :(.
 

ps_user

New member
Bez reklam
tylko jak to reklamowac? zwiechy nie pojawiaja sie w tych samych lokacjach, rowniez nie w jakims powtarzalnym czasie.

Masz najnowszy firmware i pościągane łatki do gier? Zawsze coś :)
Co do serwisu to nie zapomnij uprzednio zgrać sobie save'ów, albo zrobić pełnego back'upu. Szkoda że save Killzone 2, tego nie przetrwa :(
 

new

New member
Witam .
Ja to mam super z moim "chlebakiem" , ostatnio sie nawet nie zawiesił co zdarzało mu sie dość często . Ale zaniepokoiło mnie jedno . Jak zostawię na zakładce AXN i chcę wyłączyć system całkowicie on nie potrafi sie w ogóle wygasić , czy ktoś spotkał sie z czymś takim ?
 
Do góry