Playstation 3 + switch

VenomusPL

New member
Niedługo zmieniam net na UPC 4mb, przy tej prędkości można podłączyć 3 urządzenia. Ja chciałbym podłączyć tylko PC i PS3, więc chyba nie ma sensu kupować routera. Da radę podłączyć konsolę do netu poprzez najzwyklejszy switch? Czy nie będzie żadnych problemów z graniem i konfiguracją, korzystaniem z pc? Czy może lepiej kupić router? Na podłączeniu bezprzewodowym mi nie zależy bo mogę puścic kable pod dywanem.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wszystko zależy od adresacji w sieci UPC.

Kup sobie zwykły router bez WiFi - wtedy pójdzie na pewno.

Pozdrawiam,
 

joker

New member
VenomusPL napisał:
Niedługo zmieniam net na UPC 4mb, przy tej prędkości można podłączyć 3 urządzenia. Ja chciałbym podłączyć tylko PC i PS3, więc chyba nie ma sensu kupować routera. Da radę podłączyć konsolę do netu poprzez najzwyklejszy switch? Czy nie będzie żadnych problemów z graniem i konfiguracją, korzystaniem z pc? Czy może lepiej kupić router? Na podłączeniu bezprzewodowym mi nie zależy bo mogę puścic kable pod dywanem.

Będzie działało tylko zakażdym razem jak włączysz ps3 lub komputer będziesz miał inny adres ip (choć mnie nie zmieniało się ponad rok, a ostatnio praktycznie za każdym odłączeniem sprzętu od modem).
Jeśli ci zależy na stałym adresie to jednak polecam router (np. di-604).

Pozdrawiam
 
Do góry