Platforma cyfrowa On-Line

allerune

New member
Witam,
Część platform telewizji cyfrowych oferowana jest poprzez łącze internetowe, oferuje to TPSA, moi rodzice korzystają z we wrocławskiej Vectrze. Problem jest taki, że tu jest pakiet net+tv, który jest nierozłączny.

Chciałbym pójść dalej, mieć telewizję ze wszystkimi poważnymi stacjami, która jest telewizją internetową, ale jednocześnie nie jest związana z dostawcą sieci. Najlepiej by płacąc jakiś abonament mieć możliwość odbioru softwareowego (na komputerze) lub poprzez "set top box", czyli moduł podłączany do telewizora.
Oczywiście pomijam tu wszystkie SopCasty i inne tanie rozwiązania internetowe, tego się na dłuższą metę nie da oglądać. Potrzebny jest obraz bardzo wysokiej jakości (albo jakości uzależnionej od łącza, ale z możliwością ustawienia bardzo wysokiej).

Pogrzebałem trochę w sieci, większość "platform" to tylko zestaw darmowych, niszowych kanałów które są już dostępne w necie, nie do końca o to mi chodzi.
Z płatnych często trafia się na coś takiego: (sorry, musiałem usunąć link, w google wpisałem "premium tv online" - wyniki na pierwszych miejscach) niestety żadnych danych odnośnie kanałów jak dla mnie ściema.
Próbowałem sprawdzić o co chodzi z Google TV ale tam nie ma żadnych informacji odnośnie kanałów TV dostępnych przez internet, jest tylko "łatwa integracja z aplikacjami" oraz "video calls over internet", marketingowa papka.

Ktoś z czymś takim się zetknął, ktoś może pomóc ? :)
 
Do góry