plasma hitachi pd 5200

jacekdziki

New member
Witam kupilem w niemczech plasme hitachi 42pd 5200 piszą ze ma rozdzelczość 1024x1024 nie jestem zbyt zadowolony z jakości obrazu z cyfry + jeszcze jako tako jest odbiór z dvd prosze niech ktoś mi pomoze ,doradzi co zrobic by uzyskac lepszy obraz jakie dvd kupic czy z hdtv jakie kable do tego, czy moze kupic tuner telewizyjny orginalny do hitachi jest na allegro za 400 zł Multi-media box Hitachi Av3000E czy to cos da czy moze inny tuner satelitarny cyfrowy czy co kolwiek innego ,chce miec obraz lepszy, kasy tez troche mam prosze o fachową pomoc
 

dnc

Moderator
VIP
Jakość

Napisz coś wiecej. Jaki masz tuner satelitarny, jak podłaczona do tego jest plazma? Na jakim złączu jest DVD? I co za model?
Pamietaj, że plazma o takiej rozdzielczości najlepiej będzie grała na sygnale o zblizonej rozdzielczości sygnały wyjsciowego z tunera czy DVD. Czyli np full HD 1920x1080 będzie grała super, ale z mniejszymi rodzielczosciami może być różnie.
 

jacekdziki

New member
witam tuner satelitarny mam cyfra + thompson standardowy dvd ma pioniera dv 380 najnizszy model w tej chwili mam podłaczone jest po zwykłym czincz bo próbowałem go podłączyć go po componenecie i coś nie idzie funkcje cti,lti,ynr,cnr i hue nie działają nie wiem czy to wina kabli czincz bo mam zwykłe czy muszą być jakieś lepsze, może bym kupił jakies lepsze dvd z dvi dorać jak jestes dobrze obeznany kupie co trzeba bo chce mieć lepszą jakość czy tuner satelitarny z hdtv czy lepsze dvd
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
musisz podłączyć najpierw po euro - tam wjdziesz menu i wybierzesz komponent - zaakceptujesz - dopiero pojawi się obraz poprzez komponent.
Wówczas jakość z dvd znacznie sie poprawi . Oczywiscie kup normalny / nie najtańszy/ przewód Komponent/.
Jeśli posługujesz się jezykami - zakup odtwarzacz WMVHD .
Jakość w Twojej plazmie zachwyci Cię napewno.
pozdrawiam
 
Do góry