Plasma 46" - 50" do 4tys zł pod PS3 i kanały HD

simon64

New member
Tak jak w temacie

Szukam plasmy do max 4tys zł wo rozmiarze 46 lub max 50cali.
Zalezy mi na jakości obrazu.
Nie interesuje mnie fukcja 3D ani internet wifi itp
Telewizor głownie uzywany do ogladania tv ( cyfra + kanały HD ) oraz do grania w PS3.

Jaki model polecacie bo ja juz czytam i glupieje :)

Dziekuje za odpowiedz
 

crimson-pirate

New member
Oszczedz sobie czasu i szukania :) tez polecam Ci Panasonica Plazme do grania i ogladania :) Niski input lag, kanaly hd bardzo ladne, nic nie smuzy.
Jedyne co mozesz sie przyczepic do glosnej pracy gdy jest duzo jasnego na ekranie ;d
 

simon64

New member
Za te pieniadze kupie rowniez LCD LED full hd.
Powiedzcie dlaczego ludzie tak chwala te lcd led ?
Mi zalezy na dobrej jakosci obrazu tak jak w temacie.
Pobor prądu nie ma znaczenia dla mnie .
Porownujac jakosciowo ceny plasmy sa znacznie lepsze .
Skad ta roznica ?
 

crimson-pirate

New member
stad zapewne , ze ludzie kupuja nowosci i produkty bardzo reklamowane:)
Ja sam dlugo szukalem tv i teraz sie z tego troche smieje, bo szkoda czasu mojego bylo. Tv to nie rzecz na cale zycie, kupilem G30 50 i jestem bardzo zadowolony wiec i innym moge polecic z czystym sumieniem.
Nie watpie ze np. jakis tam LED tez bedzie ok i tez bedziesz zadowolony.
pzdfr
 

krzych1921

New member
Myślę że warto się też zastanowić nad Opcją Samsunga D6900. W dodatku ma Gratis 3D A Obraz jest naprawdę niewiele gorszy niż W/w. Panasa.
 

simon64

New member
Wczoraj widzialem w Media Markt Avatara na panasie TX-P42VT20E niewiem czy był HD czy full HD ale obraz był świetny !!!
Wszystkie sceny bardzie płynnie chodziły i ogolnie obraz byl naturalny i bardzo bardzo ladny .
Czy seria G30E ma podobny obraz ( niestety stał ale jakas reklama była włączona i za dużo nie mogłem powiedzieć na jego temat ;/ ) ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy co masz na myśli podobny.
Z pewnością mniej świetny niż to co widziałeś na VT30 .Ale w klasie cenowej - jest extra w HD.
 
Do góry