PIP w lcd

radek74

New member
:( Witam
od jakiegos czasu jestem posiadaczem TV LG 32LC2DB telewizor posiada funkcje PIP no i to ze ja posiada to wszystko bo nie moge se poradzic jak z tego zaczac kozystac oczywiscie TV ma dwa tunery i co ?? ja podlonczony jestem do tunera cyfry+ :blagam: blagam o jakas podpowiec jak to ugrysc czy poprostu mam bajer w TV i nie moge z niego kozystac
 

kp@

New member
radek74 napisał:
:( Witam
od jakiegos czasu jestem posiadaczem TV LG 32LC2DB telewizor posiada funkcje PIP no i to ze ja posiada to wszystko bo nie moge se poradzic jak z tego zaczac kozystac oczywiscie TV ma dwa tunery i co ?? ja podlonczony jestem do tunera cyfry+ :blagam: blagam o jakas podpowiec jak to ugrysc czy poprostu mam bajer w TV i nie moge z niego kozystac
Ja mam odbiornik TV LCD Samsung i u mnie PIP chodzi jedynie po podłaczeniu tunera HD Cyfry+ do odbiornika TV po kablu HDMI. Mam tylko jeden tuner w TV analogowy. Dzisiaj dzieki temu ogladałem Małysza w TVP1(antena naziemna) i finał piłki recznej z ARD(antena sat) równoczesnie na jednym ekranie poniewaz obie transmisje były o zbliżonej porze.:)
 

radek74

New member
Pip

Hi dzieki za odpowiedz !!
to jest jedna z opcji (antena naziemna) :confused: a ja kombinuje zeby z cyfry+ miec ten podglad jakos obejsc ten jeden tuner ale tak jak mysle intensywniej to chyba nie ma szans bez drugiego tunera do cyfry+ a moze jest cos co takiego jak router do internetu
 
Do góry