pionowa kreska na ekranie lg 42pt85

mareek79

New member
Witam wszystkich
Mam problem z tv lg 42pt85 (plazma) posiadam ten tv 13 miesięcy działał przez ok 200 godzin (gwarancja była tylko na 1 rok) . Kilka dni temu pojawiła się pionowa kreska grubości kilku milimetrów koloru niebieskigo , różowego lub żółtego w zależności od tego co jest akurat wyświetlane . Mam pytanie czy ktoś sie spotkał z tego typu problemem i jak się go leczy.
 

matias2004

New member
Miałem taka kreske na panasonicu , wymienili matryce na gwarancji.Pan w serwisie powiedzial ze po gwarancji wymiana kosztuje prawie tyle co nowy tv.Musisz zapytac w serwisie.
 

LUPO78

Banned
mareek79 napisał:
Witam wszystkich
Mam problem z tv lg 42pt85 (plazma) posiadam ten tv 13 miesięcy działał przez ok 200 godzin (gwarancja była tylko na 1 rok) . Kilka dni temu pojawiła się pionowa kreska grubości kilku milimetrów koloru niebieskigo , różowego lub żółtego w zależności od tego co jest akurat wyświetlane . Mam pytanie czy ktoś sie spotkał z tego typu problemem i jak się go leczy.
w Polsce kupiłeś ten tv??????LG kupiony w Polsce ma 24 miesiące gwarancji,jeżeli go kupiłeś w kraju to bardzo dziwne że na rok.
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
mareek79 napisał:
tv kupione i użytkowane w UK
no to chyba problem sprawć na stronie LG uk na ile dają gwarancje dokładnie i sprawdz czy w uk nie ma czegoś takiego jak w Polsce że sklep sprzedający musi dawać dłuższą gwarancje np. 24 miesiące tak jak w Polsce może jest coś takiego ze się załapiesz,powinno być coś takiego jak prawa konsumenta,musisz zagłębić się w temat.Powodzenia
 
Do góry