Pioneer VSX-923 plus Wharfedale Diamond 10.7

Kamcio

New member
Tak jak w temacie, co możecie powiedzieć o tym sprzęcie. Pokój 22m2 głównie filmy ale i muzyka też wchodzi w rachubę. Nie słyszałem jak grają ale opinie niby są pozytywne. Czy ktoś słyszał jak to gra?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli głównie do filmów to sięgałbym po Denona X 1000 lub po Harmana AVR 151. Kolumny poradzą sobie z takim wyzwaniem.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do takich kolumn i pomieszczenia możesz też zerknąć, jako alternatywę dla Pioneera na Onkyo 626, Denon X2000, Harman avr270. Masz możliwość odsłuchu?
 

collider

New member
Bez reklam
Tak jak w temacie, co możecie powiedzieć o tym sprzęcie. Pokój 22m2 głównie filmy ale i muzyka też wchodzi w rachubę. Nie słyszałem jak grają ale opinie niby są pozytywne. Czy ktoś słyszał jak to gra?

Ten model to wyjątkowo udany produkt Pioneera. Głośniki mają podobną charakterystykę do Jamo a wiem z własnego doświadczenia, że Jamo dosyć dobrze komponują się z Pionkiem. Oczywiście najlepiej jest samemu posłuchać przed zakupem.
 

Kamcio

New member
Właśnie nie bardzo mam możliwość odsłuchu. A ojczulek truje że najlepiej jak by to był Amplituner Pioneera... Dlatego też pytam czy te kolumny podejdą do tego sprzętu i czy to dobrze zagra czy VSX-923 poradzi sobie.
 
Do góry