Pioneer BDP-160K, VSX-423K a WIFI Direct i konfiguracja

effe82

New member
Witam,
W najbliższym czasie zamierzam zakupić do pokoju kino domowe, ciekawie wygląda model:

Pioneer BDP-160K, VSX-423K, Taga Harmony TAV-606 v.3 (wenge)


Do tej pory używałem Soundbara firmy Samsung, który posiadał wbudowany Bluetooth.

Pytanie moje jest następujące.
Zależy mi na odtwarzaniu muzyki strumieniowe z laptopa Macbooka. Kino domowe nie posiada Bluetooth'a, czy jest mozliwość puścić muzykę przez WIFI?
Jeśli tak to jak to skonfigurować?

Pozdrawiam
 

collider

New member
Bez reklam
W tym zestawie jako player po sieci bedzie sluzyl bluray. Podlaczasz go kablem lub za pomoca access pointa do routera i tyle. Na kompie czy telefonie tworzysz wirtualny serwer i to wszystko. Ze swojej strony doradzilbym ci dolozyc pare groszy do modelu 528 ktory sam w sobie jest juz gotowy do obslugi sieciowej. Do sluchania muzyki nie musisz wtedy wlaczac bluraya. Dodatkowo ma radio internetowe i aplikacje Spotify.
 

effe82

New member
Witam,
Dziękuję za odpowiedź.

Masz na myśli ten zestaw?
Pioneer BDP-160K, VSX-528K, Taga Harmony TAV-406 v.2 (czarny) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Co ogólnie byście polecili, do tak max 3000zł. Mam pokój ok. 20m2, do zestawu siedze ok. 2.5m. Często słucham muzyki z laptopa (macbook AIR)
Zależy mi aby, zestaw już na dzień dobry był gotowy do obsługi bezprzewodowej, abym mógł włączyć muzykę w laptopie i słyszeć ją na zestawie.
Proszę o propozycje.
Warunek to kolor czarny zestawu, lub najlepiej WENGA.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
W tym ostatnim zestawie zamiast Taga dalbym Jamo 428 plus sub Jamo 210. Mozesz tez napisac do uzytkownika Blackninja. On co prawda nie ma w ofercie Pionka, ale moze zaoferowac ci cos innego w bardzo dobrej cenie z pozadanymi przez ciebie funkcjami.
 

effe82

New member
No właśnie mam problem.
Nie mogę w instrukcji znaleźć konfiguracji HTC Connect, są tylko podstawowe informacje.
Jak to skonfigurować, aby HTC One M8 łączył się z amplitunerem Pioneer 528?
Potrzebny jest jakiś program? Jakie ustawienia w amplitunerze wybrać?

Pozdrawiam
 
Do góry