Pilna pomoc!!! Sony - Samsung

gumis0

New member
Witam serdecznie!!
W przeciągu kolejnych dwóch dni muszę kupić LCD. Praktycznie wchodzą w grę dwa modele SONY 40W4000 i SAMSUNG 40A656. Proszę pomoc w podjęciu decyzji!!!!
W Samsungu obawiam sie troche "sztucznych" kolorów świecącej matrycy. Z drugiej strony bardzo podobami sie wyglad tego TV i to że posiada 100Hz.

Dzieki za kazdąpomoc!! Pozdrawiam
 

jtd

New member
Bez reklam
Za dwa dni moze bedzie juz W4500 od reki!

Albo kup philipsa 42 cale z serii 9803, jest na ledach i ma 100hz! Jest tez od reki.
 

prosper5250

New member
ja wychodzę z założenia, że świat wokół jest na tyle szary, że choć na ekranie telewizora chcę widzieć cukierkowatość i dynamiczne kolory dla przeciwwagi-dlatego wybieram właśnie sztucznego samsunga... faktycznie wygląd jest znakomity.
 
Ostatnia edycja:

vidi21

New member
ja tam nie mam za wiele do zarzucenia samsungowi oprocz tego, ze irytuje mnie mocno odbijanie sie od niego swiatla i ramka, ktora sie strasznie brudzi, wyglada tandetnie i do tego rowniez odbija swiatlo. w4000 nie kupilbym za zadne skarby gdyz po prostu np na filmach hd widzie, ze nie radzi sobie najlepiej z odtwarzaniem plynnego szybkiego ruchu. co do phila to chyba jeszcze nikt nie wie :) phil jest drogi (duzo drozszy od konkurencji) ale prezentuje sie bdb poki co. pierwsze wrazenia postaram sie opisac za pare dni jak do mnie trafi
 
Do góry