Pikseloza filmów w formacie mkv z usb

subaru_wrc

New member
Witam
TX-P42VT20E Czy macie też ten sam problem oglądając film mkv z usb i co jakiś czas zachodzący na siebie obraz tzw.pikseloza.Tak jakby urządzenie nie wyrabiało.Czy jest na to jakaś rada??
 

digitalus

Banned
Witam
Identyczny problem jest z wszystkimi plikami ?, Moze plik uszkodzony?, Bez znaczenia tez czy to pendrive lub przenosny dysk twardy?.
Mozna sprobowac sformatowac pendrive np na system plikow NTFS i sprawdzic
jak to zrobic, opis tutaj
Formatowanie pendrive w systemie plikw NTFS : Hotfix - Aktualnoci i porady komputerowe
Trzeba sprawdzic, nie zaraz wina telewizora.
Systemu plikow NTFS nie czyta sharp ale panasonic odtwarza, sprawdzalem
Moze wydajnosc pendrive slaba.
To i owo o pendrive tutaj
http://www.benchmark.pl/testy_i_rec...a_-_test_15_pendriveow-3191/strona/10721.html
 
Ostatnia edycja:

subaru_wrc

New member
Dzieje się to na głównie na zrzutach z blu-raya 1080 3D.Jeden film był wolny od pikseli ale pozostałe bardziej lub mnie pikseluje.Sprawdzałem na różnych dyskach.Ten sam film w komputerze "chodzi" płynnie na tv (w tych samych miejscach-na różnych dyskach)pikseluje.Pomaga jedynie przekonwertowanie pliku do mniejszej rozdzielczości.

Pozdrawiam Jarek
 
Ostatnia edycja:

artizo

New member
Mam taki sam problem, o ile zwykłe 1080P odtwarza bez problemów to z 1080P 3D sobie nie radzi. Zrzuciłem Avatara 3D z płyty na dysk i niestety Panasonic radzi sobie z nim kiepsko, pikseloza i częste przejaskrawienia na krawędziach obiektów. Fakt, że plik z filmem to 20 giga, ale np. jak puszczę go przez Asusa O!play mini to obraz jest czysty i bez żadnych zakłóceń
 
Do góry