pierwszy tv w życiu;-)

miklosz1

New member
Witam
Od 15 lat nie uzywam zadnego telewizora. Często jednak ogladam filmy z youtube. Planuje zmiany- szukam czegos 55"-65" . TV ma sluzyc do oglądania kanałów z UPC, sport, filmy,kanały przyrodnicze , Youtube . Nie bedzie podlączona zadna konsola, tv nie bedzie do gier. Odległość 3,5- 4,5 m. Uzytkowanie - okolo 3 -4 godziny dziennie. Ma wisiec na scianie na wprost oglądającego . Pokoj nie jest nasloneczniony , powierrzchnia okolo 25m. Nie potrzebuje 3D.
Czyli podsumowując- telewizor z dobrą matrycą ,ale bez bajerów. Pewnie za 65" nie zmieszcze sie w kwocie 5 tys. Więc moze cos z 55".
Przejrzalem forum ,ale dyskusja jest w przeważającej częsci o samych zaawansowanych modelach.
Z góry dziękuje
 

galaxteck

New member
Sony 55X8509 za 4799 zł z 4 letnią gwarancją producenta w Matrix Media to obecnie jedna z najlepszych propozycji. Ale sam dziś nabyłem ten tv i mam podobną odległość jak Ty i jednak te 55 cali to mało :( 65" niestety drogie, ale jak nie zależy Ci na 4K to pomyśl czy nie warto dozbierać np. do 65W855. Sam tak planuję zrobić :) Chyba nic lepszego z 65" w tej cenie lub taniej nie będzie :/
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Sony 55X8509 za 4799 zł z 4 letnią gwarancją producenta w Matrix Media to obecnie jedna z najlepszych propozycji. Ale sam dziś nabyłem ten tv i mam podobną odległość jak Ty i jednak te 55 cali to mało :( 65" niestety drogie, ale jak nie zależy Ci na 4K to pomyśl czy nie warto dozbierać np. do 65W855. Sam tak planuję zrobić :) Chyba nic lepszego z 65" w tej cenie lub taniej nie będzie :/

Zamówiłeś z dostawą kurierem do domu czy z odbiorem w wybranym Sony Center??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 65w855 - jako zakup na lata to nie jest dobry pomysł.
Przecież za 3 lata materiałów 4K i to HDR będzie dużo a Ty nawet nie zobaczysz żadnego na swoim full hd - bo format nie obsługiwany.
Kupisz bez problemu modele 4K, 100Hz i z HDR.
 

galaxteck

New member
rafcio76r, kupilem w sklepie stacjonarnym ze wzgledu na ewentualny zwrot bo balem sie o ta wielkosc.

kiki, 4K, 100Hz i HDR ale 55". 65 slono kosztuja, a budzet jest 5 tysiecy i tak jak pisalem jezeli komus zalezy na wielkosci, a na 4K nie to W855 to bardzo dobry model. Poza tym miklosz1 pisze, ze ma sluzyc do ogladania kanalow UPC, a watpie zeby za 3 lata UPC nadawalo juz programy w 4K.. Chyba, ze masz jakas ciekawa oferte na 65" 4K i 100Hz w cenie 65W855 (6450 zl)?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź Philipsa 65PUS6501 , czyli 4K i 100Hz.
UPC nie będzie nadawać w 4k ale aplikacje , filmy i programy w necie w 4k będą w dużych ilościach.
Jest w extra cenie Hitachi 65HZ6W69, TCL 65S7906.
 
Do góry