Pierwsze stereo

bady87

Member
Witam .Bedzie to moje pierwsze stereo . Pokój 17 m odległość do glosników 2,7 m. Kwota do wydania około 3.5 tyś na wzmacniacz i kolumny . Odsłuchiwałem kolumny roth oli 40 z wzmacniaczem nad 316 czy to dobry wybór cenowo jest ok 3350 zł .Odtwarzacz cd do kupię pózniej na razie musi mi wystarczyć panasonic blu-ray bd 75 .Czy za te kwotę można kupić coś lepszego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale rozumiem że ma być tylko stereo do muzyki .
Byłbym za wyższym rozwiązaniem : Harman 980 + kolumny Dali concept
 

bady87

Member
Harman Kardon 980 + jbl studio180 też bym sie zmiescił w cenie czy to dobry wybór
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bielikk

New member
Bez reklam
JBL Studio 180 to tylko do filmów się nadają do stereo potrzeba kolumn które nie tylko hałasują ale separują poszczególne dźwięki , studio 180 słabo radzą sobie z wokalami poza dynamiką nie mają nic ciekawego do zaoferowania.

Tonsil Maestro II 180 (cena 1500 zł za 2szt) - super grają w stereo . Ponadto - wyjście bas reflex mają z przodu co skutkuje tym, że nie mamy problemu z ustawieniem kolumny jeżeli chodzi o odległość od ścian (tył, bok)

Decyzja należy do ciebie.
 

Madas

New member
Bez reklam
polecam odsłuchanie również wzmacniaczy firm Rotel, CA ... ja kupiłem Advance Acoustic MAP 105 po wcześniejszym odsłuchiwaniu Harmana 980,3490 też super grały ale AA grał jakby pełniej i szczegółowo ale bas HK to moc ... Nad 316 BEE ma dobre opinie jeśli chodzi o muzykalność więc to nie byłby zły wybór ... Roth OLI 40 to super kolumienki za dobrą cenę słuchałem ale dla mnie były trochę za drogie ....
 
Ostatnia edycja:

bady87

Member
Wybrałem denona 710 był to kompromis miedzy nad 316 wygląd denona lepiej pasował mojej żonie ale nad 316 na pewno byłby lepszym wyborem dla mnie .Denon tez nie gra zle ale do nada 316 mu brakuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bady87

Member
Witam. Czy jest duza różnica między cd denon 510 a 710 czy warto dopłacić 500 zł .Cos czytałem o filtrze w 710 ale czy to naprawdę dużo daje w jakosci odtwarzania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bady87

Member
A czy warto dopłacać do cd 600zł róznica pomiedzy 510 a 710 rozchodzi sie o jakośc dzwieku usb zbedne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bady87

Member
Masz racje miałem jamo 606 w porównianiu do roth oli to dzwięk z jamo jak z jamnika

Łubudubu jakimi kablami masz podpiete głośniki mam też 40 rotha u mnie mam profigold .Chce zmienić na inne słuchalem na kabelkach jansen audio róznica spora a cena dobra i myślalem jeszcze o audionova
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry