Pięcioletnia gwarancja - czy jeszcze będzie?

szulce1

New member
Witam.
Zamierzam kupić 50 calową plazmę i prawdę mówiąc bardziej by mi odpowiadała promocja "Pięć lat gwarancji" niż obecna związana z montażem i wieszakiem gratis.
Pamiętacie może czy promocja ubiegłoroczna z przedłużoną gwarancją była pierwszą tego typu promocją zaproponowaną przez Panasonika? Czy przed 2009 takie promocje też były?
Nie spieszy mi się z zakupem - ale może lepiej "brać co jest" - skorzystać z darmowego wieszaka, bo później długo mogę czekać?
 

cactusek

New member
Bez reklam
Promocji takiej wcześniej raczej nie było jeśli chodzi o telewizory, przynajmniej ja nie pamiętam.
A czy będą w przyszłości...
wróżek to tu niestety nie ma... prezes Panasonica nie zna polskiego, a przedstawiciel na Polskę pewnie nie ma wystarczającej władzy żeby zdecydować o takiej promocji no i pewnie tez nie siedzi na tym forum ;)
 

salata

Member
Promocji takiej wcześniej raczej nie było jeśli chodzi o telewizory, przynajmniej ja nie pamiętam.
A czy będą w przyszłości...
wróżek to tu niestety nie ma... prezes Panasonica nie zna polskiego, a przedstawiciel na Polskę pewnie nie ma wystarczającej władzy żeby zdecydować o takiej promocji no i pewnie tez nie siedzi na tym forum ;)

Jak nie, jak tak. Sam mam P50X10Y z 5letnią gwarancją. Kiedy następną będzie, to raczej nie predko, chyba że P będzie chciał promować bardziej PDP, ale wątpię że podobna promocja szybko nastąpi. Bardziej inni producenci wprowadzą coś w ten deseń.

regards
salata via tapatalk
 

tdx

New member
Bez reklam
Tu raczej nie chodzi o to, 5 letnia gwarancja była faktycznie pod koniec serii alby pomóc ją wyprzedać. Natomiast teraz sytuacja wygląda inaczej
Sklepy mają coraz mniejsze marże a przechodzą na usługi np power service czy PG (przedłużenie gwarancji). Producenci nie chcą wchodzić w paradę sklepom. Jedyny wyjątek sony center (SC). Ten producent ma własną osobną gwarancję na 5 lat i w SC jest ona właśnie sprzedawana
 
Do góry