Philips zadbał o użtkowników komputerów. Teraz nie stracisz ważnych imprez .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips wypuszcza nowy monitor LCD Philips pod nazwą 221TE2L, który jest dodatkowo wyposażony w tuner TV.
philips_221TE2-728-75.jpg



Oznacza to że nie będziesz musiał się martwić że pracując przy komputerze stracisz ważne imprezy sportowe ( finał Ligi Mistrzów, Wimbledon, itp)

Technologia LED zastosowana w nowych monitorach gwarantuje naturalne kolory dzięki rozdzielczości 1920 x 1080p i SmartContrast 20,000,000:1.

Monitor oferuje także port HDMI jak również tuner DVB-T.
Cyfrowy sygnał TV wyświetla na 21,5-calowym ekranie w jakość HD TV.

Jeśli szukasz monitora o prostej i czystej linii z głośnikiem pod ekranem To ten monitor spełnia takie potrzeby. Ale nie tylko. Możesz jeszcze położyć się wygodnie na kanapie i oglądać spektakle sportowe bo monitor ma obsługę z pilota który jest na wyposażeniu.

Cena na dziś 221TE2L wynosi £ 209. Zaś model mniejszy czyli 19"
( 191TE2 ) pojawi się w czerwcu.
techradar
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Widziałem wersję bez TV. Parametry - super, faktyczna jakość obrazu - tak jak w innych, jakość wykonania - masakra. Wystarczy lekko wygiąć ramkę i zaczyna tak odstawać od ekranu, że można monety wrzucać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To możesz użyć jako skarbonkę .
Ale ja widziałem różne modele Philipsa i nie przyszło mi do głowy aby je wyginać . I w zasadzie nie wiem jaki jest cel wyginania takiego monitora. Jakby się tak mocniej zasadzić to pewnie każdy plastik da się odkształcić - tylko po co ?
Nasze Philipsy działają dobrze i to bez odkształcania.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jakbym chciał skarbonkę, to nie płaciłbym za nią 7 stów. Ramka wygina się nawet w czasie wyjmowania monitora z pudła. Gdy stoi na stoliku i chce się przetrzeć ekran (bo czasem się kurzy) to ramka również się odkształca. Potem ten kurz włazi pod nią i mamy to co w dużych tv Fila, gdy za szybą pojawiają się drobinki i plamy kurzu. Radzę delikatnie przetestować te egzemplarze z kontrastem 20M bo sprawiają wrażenie jakby ramka była tylko zdejmowalnym opakowaniem do ekranu. Tej firmie wcześniej takie wpadki się nie zdarzały.
 
Do góry