Philips TV + Phillips audio 3.1 + Bluetooth

KiloWhisky

New member
Witam!

Zakupiłem parę dni temu telewizor Phillips 75PUS7354/12 oraz zestaw soundbar i subwoofer Phillips TAPB603/10. Oprócz tego w suficie mam zamontowane głośniki ArtSound FL501BT bezprzewodowe. Mam pytanie - jak podłączyć te dwa sprzęty, by audio grało jednocześnie przez soundbar i subwoofer oraz głośniki bluetooth w suficie?

TV łączy się bezproblemowo z głośnikami ArtSound i gra przez nie, wycisza natomiast wtedy swoje głośniki (co naturalne) ale też i zestaw Phillipsa. Podłączałem soundbar i suba poprzez HDMI ARC jak i przez Bluetooth - działa i tak i tak. Niestety - dźwięk albo idzie albo po HDMI i nie działają głośniki w suficie, albo po bluetooth i działają głośniki sufitowe. Mogę też***podłączyć głośniki sufitowe i zestaw phillipsa po BT ale wychodzi na to, że po BT tylko jedno urządzenie może być podpięte w tym samym czasie (drugie jest "sparowane" ale nie ma statusu "połączone").

Dodawałem głośniki sufitowe jako "Inne" i też jako "Słuchawki" bo tylko te dwie opcje są - i w obu nie mogę uzyskać***dystrybucji dźwięku przez oba urządzenia. Proszę***o pomoc :)
 

adam80

Member
Spróbuj podłączyć sound-bar przez optyka, ewentualnie jak nie da się inaczej, to sufitowe do słuchawkowego - przez zewnętrzne bluetooth. Na próbę możesz podłączyć sound-bara do słuchawkowego, a sufitowe przez bluetooth.
 
Ostatnia edycja:
Do góry