Philips szaleje. Planuje sprzedać 7-8 milionów telewizorów w 2013 roku.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips (TP Vision) planuje sprzedać 7-8 milionów telewizorów w 2013 roku.
024_P1530284.JPG


A wszystko zależeć będzie od tego jak poradzi sobie pod marką Philips przy sprzedaży telewizorów: 42, 46 i 50 cali. Główne rynki zbytu to Europa, Chiny i Azja. W tych telewizorach znajdować się będą panele AUO.

Philips ma nadzieję zwiększyć w 2014 roku swój udział na rynku Tajwańskim do 5%. W listopadzie pojawić się mają nowe monitory Philips o przekątnych: 24, 27 i 29 cali ze zmniejszoną z 2560 na 1440 rozdzielczością.
Digitimes.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Osobiscie zawsze twierdze ze marzenia sa piekne wiec czemu mialby philips nie sprzedac tych 7 czy 8 mln na tylu rynkach swoich tv, a zawsze jak sie nie uda bedzie mozna to podciagnac pod wlasnie kategorie marzenie i dalej robic tak zeby np w 2014 roku tyle sie sprzedalo modeli philipsa...
 

lucjan 5

New member
Ambilight.

Philips oferuje "patent" (również bez przenośni), którego nie posiadają inni producenci telewizorów. Myślę oczywiście o Ambilight. Większość ludzi nie ma pojęcia o jego istnieniu. A wśród tych, którzy słyszeli "że gdzieś dzwonią) również większość sądzi, że to rodzaj "nocnej lampki" mającej na celu oszczędzanie wzroku przy wygaszonym oświetleniu pomieszczenia. Ja również kupując Philipsa nie kierowałem się tym "wynalazkiem". Na dobrą sprawę nie zwróciłem większej uwagi na tę opcję. Teraz nie wyobrażam sobie bym wieczorem oglądał film bez "rozszerzenia sceny". Gdyby firma sfinansowała reklamy TELEWIZYJNE (reklamy internetowe to zbyt mało) poświęcone temu "bajerowi", sądzę że sprzedaż jej telewizorów wyraźnie by się zwiększyła. Nie należy zapominać również o wyśmienitym dźwięku jakim te odbiorniki dysponują.
 

lucjan 5

New member
Czy jest jeszcze na gwarancji? Jeśli tak, nękaj ich telefonami, nie tylko serwis, ale również konsultantów w "Centrali". Może coś wyciśniesz.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Philips oferuje "patent" (również bez przenośni), którego nie posiadają inni producenci telewizorów. Myślę oczywiście o Ambilight. Większość ludzi nie ma pojęcia o jego istnieniu. A wśród tych, którzy słyszeli "że gdzieś dzwonią) również większość sądzi, że to rodzaj "nocnej lampki" mającej na celu oszczędzanie wzroku przy wygaszonym oświetleniu pomieszczenia. Ja również kupując Philipsa nie kierowałem się tym "wynalazkiem". Na dobrą sprawę nie zwróciłem większej uwagi na tę opcję. Teraz nie wyobrażam sobie bym wieczorem oglądał film bez "rozszerzenia sceny". Gdyby firma sfinansowała reklamy TELEWIZYJNE (reklamy internetowe to zbyt mało) poświęcone temu "bajerowi", sądzę że sprzedaż jej telewizorów wyraźnie by się zwiększyła. Nie należy zapominać również o wyśmienitym dźwięku jakim te odbiorniki dysponują.
Ambilight to fajna opcja ale akurat dźwięk z TV Philipsa jest jednym z najgorszych na rynku jak nie najgorszym.
I niech ta firma weźmie się porządnie za oprogramowanie w swoich odbiornikach bo nie wróże im żadnej dobrej sprzedaży jak te TV będą tak działały jak działają na tle konkurencji, a szkoda.
 

SDman

Banned
Ambilight to fajna opcja ale akurat dźwięk z TV Philipsa jest jednym z najgorszych na rynku jak nie najgorszym.
Witam,
a dobry masz słuch ?
Philips model 9664 i podobne wyższe do tej pory (ma już 4 lata) doczekał się jednego
godnego rywala w kwestii dźwięku -Sony serii X.
Cala reszta nie ma najmniejszych szans.
Tegoroczne modele w swoich klasach są po za zasięgiem innych marek również.
No ale chyba, że piszesz o Philipsach z Biedronki za 1099 więc tych nie znam.

Pozdr.
 

lucjan 5

New member
Z pewnością zadowolił by Cię Philips 65PFL9708S. Dźwięk ze wszystkimi bajerami 2 x 15 W + 2 x 6 W. Do tego procesor 6 rdzeniowy Hex Core o mocy 3,46 GHz.
 
Do góry