Philips Smart TV przestał działać?

RuteQ

New member
Witam
W moim telewizorze Philipsa (model 6006k) przy próbie otworzenia smart tv dzisiaj pojawiło się okno z następującą informacją (podaję pisane różną czcionką wiersze , pomijając kilka o treści 'OK', 'Zarejestruj' itp) :

"Ten portlet jest tymczasowo wyłączony
Tymczasowo nieaktywna.
Ta App jest tymczasowo nieaktywna.
App nie jest juz oferowana
Niestety, wybrana App nie jest juz dostępna.
Z tego powodu zostanie teraz usunięta z Twojej strony głównej."

Czy posiadacze modeli z 2011 ( a także nowszych ) mogliby sprawdzić czy u nich również występuje ten problem? Od smart tv nie można niestety wejść. Wczoraj jeszcze wszystko działało prawidłowo.
Z góry dzięki za pomoc. pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Inni użytkownicy telewizorów Philips zgłaszają ten problem również , o którym piszesz .
Widocznie mieszkasz w tym regionie naszego kraju , gdzie czasowo , ze względu na prace modernizacyjne
na serwerach Philips , dostęp do Smart TV jest niedostępny . Może to być również zależne od posiadanego modelu telewizora Philips . Takie są moje przypuszczenia , ale mogę się oczywiście
mylić .
Proszę się skontaktować z pomocą techniczną(supportem) firmy Philips i przedstawić ten występujący problem w Twoim telewizorze Philips .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

RuteQ

New member
Dziękuję za informację. Ze swojej strony mogę powiedzieć (aby zamknąć temat), że Smart TV wróciło z powrotem kiedy wyłączyłem telewizor z gniazdka i odczekałem parę minut. Nie wiem na ile to to było rozwiązaniem problemu (zrobiłem to dopiero po jakimś czasie) ale warto spróbować. Pozdrawaim
 

accu

New member
Bez reklam
Dziękuję za informację. Ze swojej strony mogę powiedzieć (aby zamknąć temat), że Smart TV wróciło z powrotem kiedy wyłączyłem telewizor z gniazdka i odczekałem parę minut. Nie wiem na ile to to było rozwiązaniem problemu (zrobiłem to dopiero po jakimś czasie) ale warto spróbować. Pozdrawaim

Witam uprzejmie,

No nie wiem .
U mnie od dziś Smart TV nie działa . Podobno z powodu konserwacji , ale ile w tym prawdy , kto to wie .
Philips niestety "nie osładza":-| nam życia .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry