Philips PUS6561 - tracący się dźwięk

Krzysieekk

New member
Od kilku dni jestem posiadaczem philipsa 49pus6561 i mam problem ze znikającym dźwiękiem w trakcie oglądania tv przez dekoder - w trakcie oglądania wszystko jest ok po czym czasami wyłączy się dźwięk, aby go przywrócić trzeba wyłączać tv z prądu; dźwięk znika zarówno na youtubie i i innych hdmi. Dekoder podpięty do hdmi 1, ultra hd wyłączone w opcjach.
Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z podobną sytuacją ?
Ja póki co mam mieszanie odczucia co do zakupu, raz nie działa dźwięk, raz wifi, raz nie czyta napisów - ogólnie kiepsko jak na tv za 3 tys.
 
D

Deleted member 121090

Guest
No to masz jeszcze czas, żeby go oddać bez żadnych konsekwencji.
Poczytaj temat dedykowany temu modelowi. Skarg i problemów z nim tam jest sporo.
 

Krzysieekk

New member
No to masz jeszcze czas, żeby go oddać bez żadnych konsekwencji.
Poczytaj temat dedykowany temu modelowi. Skarg i problemów z nim tam jest sporo.

Będę go oddawał bo mam już dość, w sumie mając ten tv od wtorku obejrzałem na nim dopiero 1 film, przez resztę czasu 4h albo wałczyłem z brakiem wifi, albo z brakiem połączenia dvi-hdmi, albo z brakiem dżwięku...
 
Ostatnia edycja:

Cavallino

Banned
Telewizory do sklepu i nie kupować nic od Philipsa.
Dopóki nie poprawią jakości, o telewizorach tej firmy można zapomnieć.

Ja pooddawałem w listopadzie swoje Philipsy do sklepu i od tego momentu święty spokój, nowy LG po prostu działa (do tego prawie dwa razy tańszy był, mimo zbliżonych parametrów) - aż nudno jest.
A przez rok praktycznie nie było dnia, żeby coś się nie podziało w tv Philipsa.
 

futureshock

New member
Znalazł ktoś już rozwiązanie, czy zostało jedynie oddanie tv do serwisu? Mam od pół roku 55PUS6561 i również zdarza się że dźwięk się traci na sekundę. Najcześciej przy ogladaniu wiadomosci, albo przy podlaczeniu laptopa przez hdmi.
 

hardreset

New member
Po ostatniej aktualizacji do andka 6 u mnie problem ze znikającym dźwiękiem nie pojawił się . Co prawda mam 7101 ale chyba poprawiono ten problem we wszystkich aktualizacjach.
 

Krzysieekk

New member
Znalazł ktoś już rozwiązanie, czy zostało jedynie oddanie tv do serwisu? Mam od pół roku 55PUS6561 i również zdarza się że dźwięk się traci na sekundę. Najcześciej przy ogladaniu wiadomosci, albo przy podlaczeniu laptopa przez hdmi.

u mnie dźwięk tracił się definitywnie - dopiero po wyłączeniu i podłaszeniu na nowo do prądu wracał...
Gdzieś czytałem, że po aktualizacji softu problem znika- ale nie jestem pewien.
 
Do góry