Philips PUS 7100 Napisy w filmach

molik.pawel

New member
Witam
Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze (jeśli nie proszę o przeniesienie) ale mam problem z napisami w tv. Kupiłem w/w TV od Kiki i jest super. Nie potrafię jednak włączyć napisów. Nie chce już chłopu dupy zwracać telefonami więc pytam Was. Odpalam film z kompa przez twonky, w katalogu z filmem jest plik z napisami txt ściagniętymi przez napi. I telewizor ich nie widzi. Jaki może być problem ? Przez USB jeszcze nie sprawdzałem. Po ustawieniu na pilocie włącz napisy dalej nic. Prosze o pomoc.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Napisy mają dokładnie taką samą nazwę jak plik z filmem? Jak klikniesz na opcję i dasz włącz napisy to niżej masz jeszcze wybór napisów, nie da się tam czasem ich wybrać?
 

molik.pawel

New member
Witam ponownie
Jak wejde w opcje napisy mam tylko: włącz, wyłącz i włącz gdy wyciszony. Nie ma nic innego. Nie wiem dalej jak to ogarnąć
 

Dubek

Member
Bez reklam
Klikasz sobie ten guzik który odpowiada za opcje napisów i powinno być od góry: napisy, język napisów, kodowanie napisów itd. Jak wejdziesz w język napisów to nie ma nic do wyboru?
 

molik.pawel

New member
próbowalem, jak wejdę w ustawienia napisów jest kilka opcji do wyboru: główne, dodatkowe, poboczne, dzwieki itp. Nie ma innych opcji a już napewno nie ma nic o kodowaniu i nie mogę znaleźć pliku z napisami
 
Do góry