Philips PicoPix PPX2055 - problem z płynnością obrazu.

SingSing74

New member
Witam.

Od wczoraj jestem posiadaczem tego projektorka. Niestety po podłączeniu wyszły dwa dość poważne problemy. Zacznę od wymagań systemowych. Pikuś potrzebuje:
Procesor: Intel PentiumM 2 GHz lub AMD Athlon 2 GHz i powyżej OS: Windows XP Professional SP2 32-bitowy Windows Vista: Home Premium 32-bitowy Windows 7: Home Premium 32-bitowy SDRAM: 1 GB DDR SDRAM Interfejs USB: 2.0 Wolne miejsce na dysku twardym: 40 MB.


Mój laptop to Asus K52f, ma procesor i3 i 3GB RAM`u.


Po podłączeniu dołączonym przewodem Y mini-USB/USB jednocześnie do dwóch gniazd USB i zainstalowaniu oprogramowania, wyświetlany obraz nie jest płynny. Efekt jest podobny do filmów kręconych za pomocą starych komórek. Im szybciej przemieszczają się obiekty na filmie tym obraz jest bardziej poszarpany.



Drugi problem polega na tym, że po włączeniu, lampa (dioda) świeci najmniejszym światłem. Chcąc podwyższyć jasność na panelu programu Picopix Viever 2, program sam się zamyka i na ekranie zostaje wyświetlone logo Philips (tak jak po włączeniu projektora bez sterowników lub uruchomionego programu). Próby przeprowadzałem na sterownikach umieszczonych w projektorze, jak również pobranych ze strony producenta - efekt ten sam.


Podłączyłem go również do netbook`a Toshiba - dużo słabszego, który ma procesor 1GHz. Klatkowanie zmieniło się w wyświetlanie pojedynczych klatek, "oddalonych" od siebie o kilka, kilkanaście sekund, ale nie wystąpił problem zwiększania jasności - można było zwiększać i zmniejszać jasność z poziomu wspomnianego programu.


Dziś pojadę do znajomego zrobić próbę na innym komputerze.



Mam jednak prośbę. Jeżeli ktoś miał podobne problemy lub zna ich powód to proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.
 
Ostatnia edycja:
Do góry