Philips naklejka

pigs

New member
Dzień dobry,
Czy Philips sam nakleja naklejkę informującą o zużyciu energii na nowych telewizorach? Czy może dostarczyli mi powystawowy telewizor?
Jak to zdjąć?

Pozdrawiam,
Pigs
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Jest to naklejka fabryczna. Delikatnie ją odklej.

Wysłane z mojego HTC One M9_Prime Camera Edition przy użyciu Tapatalka
 

pigs

New member
Dzięki Guzioo. Chodzi o etykietę***energetyczną (nie mogę***jeszcze dodawać linków).
Do tej pory wszystkie moje sprzęty w tym inne telewizory miały to nie naklejone. Myślałem, że tylko jak TV stoi w sklepie to musi gdzieś to mieć naklejone i robi to sprzedawca.
Dlatego moje pytanie czy Philips robi to już w fabryce?

Dodatkowe pytanie, jak potwierdzić, że nie dostarczyli powystawowego?

Pozdrawiam,
Pigs
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
W menu serwisowym można sprawdzić ilość przepracowanych godzin TV. W tej chwili nie pamiętam jak je uruchomić. Poszukaj w Google lub na tym forum. Tylko nic tam nie zmieniaj ;).
Spotkałem się z tym, że TV mają naklejkę naklejoną a inne nie.
P.S.
Skąd Twoje wątpliwości?

Wysłane z mojego HTC One M9_Prime Camera Edition przy użyciu Tapatalka
 

slawko_23

New member
Bez reklam
A jak się umawialiśmy. Jak byłby z ekspozycji to chyba byś wiedział o tym. A nie sposób spakować tv z eksploatacji nówki
Można poznać po resztkacjbkurz, odciskach palców, rozerwanych woreczka, przyklejonej taśmie....
 

pigs

New member
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Telewizor na 99% nowy. Zapakowany jak należy poza może zewnętrznym kartonem ale to wiadomo jak z kurierami, gdzieś lekko był zamoczony na samym rogu.
Moje wątpliwości głownie odnośnie etykiety energetycznej, co zauważyła żona pracująca ze sprzętem AGD, gdzie nie spotyka się tego naklejonego od nowości.
Temat można zamknąć.

Pozdrawiam,
Pigs
 
Do góry