Philips HTS3357 - opinie

kaczy

New member
W tym tygodniu najprawdopodobniej kupie PHILIPS HTS3357. Wychaczylem go w Saturnie za 775 zł. Powiedzcie mi drodzy userzy tego kina jak ono sie sprawuje? Za ta cene cos innego byscie polecili? Mam sentyment do marki Philips bo wieza tej firmy gra mi swietnie juz od 10 lat. Kino bedzie przeze mnie uzywane tylko do ogladania filmow (nie bede sluchal na nim radia, plyt CD Audio itp) wiec powiedzcie czy mieliscie problem z odczytaniem jakies plyty? Mam duzo plyt DVD+R nagranych w formacie DVD-Video. W specyfikacji technicznej wyczytalem ze ten zestaw czyta wszystko a jak jest w praktyce (filmow avi raczej nie bede ogladal chodzi mi tylko o DVD-Video nagrywane samodzielnie). Dzieki za kazda opinie

Pozdrawiam
 

andygol

New member
Kino jest o.k. Jakosc dzwieku z filmow i muzyki niezla. Jedyna wada, a moze i nie wada (podobno nawet najlepszy sprzet tak ma) to fakt ze przy calkowitym wyciszeniu we wszystkich kolumnach slychac szum. Slyszalne to jest tez przy poziomie glosnosci rzedu 1-2. Co do plyt odtwarzalem tylko wlasnorecznie robione CD Audio nie ma problemow z czytaniem
 

szelas

New member
Też zastanawiałem się/zastanawiam nad kupnem tego sprzętu.
Dla mnie z kolei największym problemem jest brak polskich znaków w napisach .txt
Mam dużo DivX'ów i to chyba istotny problem.
Czy ktoś z użytkowników mógłby się wypowiedzieć nt. polskich znaków w napisach???
Podobno Philips nie napisał jeszcze żadnego softu...
 
Do góry