PHILIPS HMP5000 + TV SAMSUNG problem z podłączeniem

Viperdiesel

New member
Witam,

Mam dosyć duży problem, otóż chcę podłączyć player HMP do mojego tv samsung le32a451 za pomocą kabla HDMI, jednak jest z tym duży problem, gdyż funkcja anynet+ wykrywa urządzenie (w opcjach wyświetla się nazwa player hmp), a po chwili wyskakuje komunikat o braku sygnału. Testowałem połączenie na 3 różnych kablach hdmi, taki sam skutek. Dodatkowo próbowałem podłączyć odtwarzacz do innych tv samsunga (le40d5000 i le40a650) niestety wynik był taki jak poprzednio.
Dodam jeszcze, że przy pierwszym połączeniu odtwarzacza z 32" tv przez chwilę na ekranie widniał napis "Philips", jednak był niewyraźny i wokół niego występowały czerwone paski (przy prawidłowym wyświetlaniu powinien być widoczny wyraźny napis Philips i czarne tło).
Przywróciłem również ustawienia fabryczne odtwarzacza, mając nadzieję, że to coś pomoże - bezskutecznie.

Przy podłączaniu urządzenia kablem AV nie ma problemów w uzyskaniu obrazu na ekranie tv.
Poprzedni właściciel odtwarzacza mówił, że ten był podłączany w do jego tv tylko za pomocą kabla hdmi - oczywiście taki zestaw działał.

Proszę o jakieś porady.
Pozdrawiam.
 
Do góry