Philips do 3k - pytanie co do 55PUS7504/12

r1pped

New member
Dzień dobry,

to mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość.
Przeczytałem chyba większość postów w tym dziale nt. tego modelu i innych, i nie znalazłem odpowiedzi na pytanie.

Mianowicie po przejrzeniu wielu tematów dotyczących telewizorów mam na oku dwa modele Philipsa - 55PUS7504/12 oraz 55PUS7334. Będzie to mój pierwszy telewizor 4K, ale na pewno nie ostatni. Wybór padł na Philipsa oczywiście ze względu na Ambilight (lubię takie bajery). Telewizor mam zamiar powiesić na ścianie, więc pytanie brzmi następująco - czy ten głośnik/soundbar na dole jest elementem podstawki czy telewizora? Czy po odczepieniu podstawki w celu powieszenia TV na ścianie, zostanie przy nim ten głośnik? Jeśli nie, to czy jest w ogóle sens kupowania tego modelu? Nie lepiej w tym wypadku wziąć 55PUS7334? I czy sa między tymi modelami jakieś znaczące różnice?

Trochę więcej niż jedno pytanie, ale chcę wyjaśnić nurtujące mnie kwestie.

Zastanawiałem się również nad PUS8804, ale jakoś grubość i wygląd tego soundbara na dole trochę mnie nie przekonuje, być może wg. ocen dźwięk jest o wiele lepszy, ale wg. mnie psuje to trochę odczucia oraz ogólne wrażenia z oglądania wieczorem (jakby obraz był ucięty na dole)

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej klasie zdecydowanie Philips ale 55PUS8804.
To inna bajka.
masz go w pakiecie dla niebieskich.

Pozdrawiam
Krzysztof
 

jasssu

New member
Telewizory z podświetleniem Direct są grubsze, ale i też lepsze. No i tak jak kiki napisał - lepsza też jest jakość dźwięku. Nie sugeruj się wyglądem - i tak 8804 jest szczupłym modelem w porównaniu do tego co było 5-6 lat temu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz naprawdę świetny model nie tylko z poziomu dźwięku.
Dokładnie tak jak napisał - jassu.
 
Do góry