philips 9800w warto kupic?

dziku83

New member
mam pytanko warto kupic kino domowe philips hts 9800w bo zastanawiam sie nad tym tylko czy warto?prosze o subiektywne podpowiedzi.
 

awujotka

New member
Bez reklam
Ja mam to kino od wczoraj:D Jak narazie brak negatywów, jak będzie dalej zobaczymy. Gra całkiem dobrze, design innowacyjny, zestaw w całości prezentuje się świetnie, szczególnie z moim tv, który również jest z serii Cineos.
Coś więcej będę mogła powiedzieć za kilka dni po - w miarę dokładnym - przetestowaniu. Do tej pory miałam kino Kody, ale już słychać różnicę na korzyść Philipsa.
pozdrawiam świątecznie
 

dziku83

New member
ale plama:)

dzieki za dotychczasowe i prosze o kolejne OBIEKTYWNE komentarze a nie subiektywne oczywiscie jak to napisalem:)tak wiec drodzy forumowicze chodzilo mi o obiektywne:)
 

Deimos

Banned
awujotka napisał:
Ja mam to kino od wczoraj:D Jak narazie brak negatywów, jak będzie dalej zobaczymy. Gra całkiem dobrze, design innowacyjny, zestaw w całości prezentuje się świetnie, szczególnie z moim tv, który również jest z serii Cineos.
Coś więcej będę mogła powiedzieć za kilka dni po - w miarę dokładnym - przetestowaniu. Do tej pory miałam kino Kody, ale już słychać różnicę na korzyść Philipsa.
pozdrawiam świątecznie
No faktycznie ciekawe jak to gra naprawde, może wziąłbym to sobie do sypialni, wprawdzie w moim systemie to tyle kosztuje jeden głośnik (3225), no ale do sypialni czemu nie...;)
 

mayy

New member
Moze ktos zamiesci gdzies fotki tego sprzetu. W necie nie ma za duzo fotek ani informacji od urzytkownikow - a wlasnie opinia urzytkownikow jest dla mnie najwazniejsza. Moze ktos napisze jak kino radzi sobie z nie orginalnymi dvd, divx-em z napisami - ogladam codziennie jakies filmy. Zamierzam kupic Philipsa lub wlasnie SAMSUNG HT-P1200R -tylko w samsungu sa problemy z odtwarzaniem nieorginalnych dvd

Pytanie jeszcze jak steruje sie tym zestawem. Dotykiem po panelu czy jak? Z gory dzieki za odpowiedz
 
Do góry