Philips 818 czy 819 - konsola, PC

Radzik800

New member
Hej.

Pomóżcie proszę w wyborze telewizora do grania na konsoli i PC. Wybiorę Philips-a z uwagi na Ambilight jednak nie wiem, który model wybrać 818 cz 819 (65 cali).

818 ma obecnie akceptowalna cenę i nie wiem czy jest sens dopłacać. Na oledach kompletnie się nie znam i proszę o Was podpowiedź.

Z góry dziękuję.
 

Radzik800

New member
Obecnie używałem telewizora wiszącego w salonie ( 75 cali Samsung LED) kupiony kilka lat temu. Przenoszę sprzęt do grania do innego pokoju i potrzebny mi telewizor. Wybieram oleda bo kolory są nieporównywalnie lepsze. Na czym mi zależy...na jakości obrazu i wsparciu hdmi 2.1.
 

Radzik800

New member
Obecnie używałem telewizora wiszącego w salonie ( 75 cali Samsung LED) kupiony kilka lat temu. Przenoszę sprzęt do grania do innego pokoju i potrzebny mi telewizor. Wybieram oleda bo kolory są nieporównywalnie lepsze. Na czym mi zależy...na jakości obrazu i wsparciu hdmi 2.1.
Podłączone będzie PC i konsola.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. to wybrałbym Philipsa Oled 819 z uwagi na nową matrycą i nowy procesor.
Już wiesz ,że każdy oled oczywiście zagra lepiej.

Cena dla członków forum 9499 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
Chyba , że robisz prepaid , to napisz na PW.
Philips - co szczególnie ważne ma system anti burn in - co ważne jest przy graniu na konsoli.
 

Radzik800

New member
Jeszcze jedno.

Gdy napisałem do obsługi klienta Philips pytanie, które z modeli 809, 819, 849 będą dostępne w Polsce, otrzymałem wiadomość, że jedynie 819.

Na polskiej stronie Philips-a przedstawione są modele 819 i 849, gdy zapytałem ponownie dlaczego wobec powyższego widnieją jednak dwa modele, otrzymałem informację, że model 849 może zostać zamówiony do sprzedaży przez polskie duże sieci handlowe.

Jest jakaś różnica pomiędzy tymi modelami??
 

mobigy

Member
Podepnę się pod wątek, bo też jestem zainteresowany Philipsem tylko w wersji 77", ze względu na Android TV i Ambilight. Aktualnie mam Sony KD-65XE9305 który dosyć mocno się zestażał (nierównomierne podświetlenie matrycy, flapowanie barwą). Jeśli chodzi o budżet w okolicy 10 tys to i tak stara wersja Philips 77OLED818 trochę go przebija (aktualnie 12300 pln, ale najnowszy 819 to już prawie 15 tys 😞). Myślicie że będą jakieś promocje? Warto poczekać, ewentualnie odpuścić Ambilight I kupić coś innego tańszego?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To trudne pytanie .
Ale wybór oleda i to 77" to już super pomysł.
Jeśli kwota nie przekraczalna to wystarczy na 77B46LA
Jeśli z dopłatą - to 77C45 za 12,500 zł

Nowy Philips 77Oled 819 masz dla członków forum za 13.800 zł
Plus dodatkowo do każdego pełen pakiet gratisów o wartości 500 zł plus montaż i dostawa.
Tak , czy tak - świetny wybór.
 
Do góry