Philips 65PUS7303 czy 55PUS9002

d112

New member
Witam

Mam dylemat z zakupem.

Posiadam spory duży pokój, kanapa jakieś 4 metry od ściany.
Obecnie korzystam ze stroje plazmy Samusn 51 Cali.

Chciałem kupić coś większego, żeby robiło wrażenie podczas oglądania filmów.
Byłem zdecydowany na 65pus7003, ale w podobnie cenie znalazłem OLED 55PUS9002.

Czy oled warty jest zrezygnowania z tych 10 cali...
W recenzjach widzę, ze 7003 ma bardzo do da czerń, czy ta różnica w jakości będzie dla mnie widoczna na codzień ?

Będę wdzięczny za pomo ;)
 

pebe86

Member
Bez reklam
Mimo niezaprzeczalnych zalet Oledów w pewnych zastosowaniach, rekomendowałbym jednak 10 cali więcej w LCD niż mniejszy Oled. Szczególnie z ambilightem, który trochę niweluje wady matryc LCD.
Szczególnie że 4 metry od telewizora to sporo, i 55 cali to moim zdaniem zdecydowanie za mało...


P.S.
Nie myślałeś o 65PUS8102? Ma podświetlenie Direct Led, i teraz można go złapać za naprawdę dobre pieniądze.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Pytanie typu czy lepsza nowa dmuchana lala czy młoda wdowa... Po zamianie 51 na 55" i tak zauważysz poprawę a do tego nie będziesz miał zastrzeżeń do obrazu. Ekran ips to największa elektroniczna pomyłka jaką popełniłem.
Jak będzie ci czasem za mały to podsuń fotel...
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Potwierdzam, ze to dobry wybor. Po najnowszej aktualizacji pus8102 spelnia w pelni moje oczekiwania. Mi sie udalo go kupic w grudniu za 6,460 w promocji gwiazdkowej. Cena 6 tysi jak najbardziej korzystna obecnie. Ten model dlugo trzyma na wartosci. Jest dostepny tylko w 65".
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
dokladnie tak jak pisze Ataszek (na marginesie Ataszek...kolega d112 napisal ze byl kupiony w kwietniu na olx wiec na pewno uzywany.)

Nie zastanowiles sie czemu ktos sprzedaje to cudo po 5-ciu miesiacach? Ja po 2 miesiacach sprzedalem LG mocno po kosztach bo bylem bardzo nie zadowolony. zycze zeby to byla mimo wszytko udana sztuka. Daj znac po testach
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Raczej nie przy sygnale z kablówki. Mówisz pewnie o HD.

A co kablówka to same SD ? - fakt faktem ale ten TV nie toleruje słabego sygnału i niektóre kanały (na NC+) wyglądają koszmarnie - na dobrym sygnale obraz bajka.
Ja mam jakieś 3,5m i mój 65" wydaje się już maławy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry