Philips 55PUS6412 - zabrudzenia matrycy

Gerwalt

New member
Cześć, mam sprawę. Dwa miesiące temu kupiłem w mediaexpert tv Philips 55PUS6412, no i niedawno pojawił się problem. Po lewej stronie ekranu, przy brzegu powstały zabrudzenia. Chciałem zapytać czy ktoś miał podobny problem z TV Philipsa i zgłaszał to na gwarancję? Jeśli tak, to z jakim skutkiem? Czy może lepiej uderzyć z tym do mediaexpert?
 

szybal

Banned
Cześć, mam sprawę. Dwa miesiące temu kupiłem w mediaexpert tv Philips 55PUS6412, no i niedawno pojawił się problem. Po lewej stronie ekranu, przy brzegu powstały zabrudzenia. Chciałem zapytać czy ktoś miał podobny problem z TV Philipsa i zgłaszał to na gwarancję? Jeśli tak, to z jakim skutkiem? Czy może lepiej uderzyć z tym do mediaexpert?
Witam
Parę lat temu miałem na białym tle żółto szarawe plamy bez problemu wymienili matrycę na gwarancji.
 

Paw3los

New member
Niestety to nie są zabrudzenia. To jest ...wniane podświetlenie matrycy. Poza tym ten model ma problemy z wyciekami światła.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Kupujcie dalej ambilight w Philipsie...Philips to ma dobrego tylko OLED-a i jego warto zakupić resztę najgorszemu wrogowi bym nie życzył
 

Paw3los

New member
Ten model to direct LED. Nowy TV nie ma brudnej matrycy, tylko źle rozpropagowane światło. Z całym szacunkiem ale z Was Znafcy...
 
Do góry