Philips 55PFL7007K

Tudov

New member
Witam , zakupilem wczoraj ten o to TV tylko mam jeden problem nie wyszkujue mi kompletnie zadnych kanalow cyfrowych po naziemnej tv, moze przeoczylem gdzies opcje ze wylaczone zostalo wyszkukiwanie cyfrowych kanalow , dla testu mam starego lgka tez z dvb-t mpeg 4 podlaczam go kablem ktory wychodzi z gniazdka jest to nowe powstale osiedle i tu kanaly sie ladnie wyszkuja mam ich 14 , mieszkam w gdansku centrum i drugie pytanko dziwne ze za takie pieniadze menu nie jest plynne w tym tv widac lagi niesamowite czy to moze u mnie tylko.. pozdr
 

beny

New member
WIdac ze chyba nie czytales postow do tego modelu i nietylko bo zreszta w modelu 8007 takze uzytkownicy strasznie narzekaja na szybkosc dzialania menu ....niestety chyba Philips olal sprawe bo nastepne nowsze firmware nic nie zmienia ....tez myslalem nad tym modelem ale sie gleboko zastanawiam - bo jak mam zmieniac kanaly itd...i czekac iles sekund to mozna szalu dostac , jak sie nie ma zewnętrznego tunera to porażka....bo. dziala wolno.Moze w nowych modelach cos naprawia ale chyba poprzednich uzytkownikow nie zostawia na lodzie OBY!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja korzystam z operatora , mam szybkie łącza i działa u mnie bardzo dobrze.
Napisz na PW dostaniesz kontakt do człowieka który Ci pomoże.
 

Tudov

New member
WIdac ze chyba nie czytales postow do tego modelu i nietylko bo zreszta w modelu 8007 takze uzytkownicy strasznie narzekaja na szybkosc dzialania menu ....niestety chyba Philips olal sprawe bo nastepne nowsze firmware nic nie zmienia ....tez myslalem nad tym modelem ale sie gleboko zastanawiam - bo jak mam zmieniac kanaly itd...i czekac iles sekund to mozna szalu dostac , jak sie nie ma zewnętrznego tunera to porażka....bo. dziala wolno.Moze w nowych modelach cos naprawia ale chyba poprzednich uzytkownikow nie zostawia na lodzie OBY!!!

czytalem jakas recke i bylo ok dzis dorwalem z innego zrodla i juz w takich superlatywach nie pisal o tym tv . dlamnie jesczce jakos ujdzie to menu poprostu powinni wlaczyc obsluge 2 rdzeni na takie smieszne animacje .. dziwne troche to... ale glownym problemem jest tv naziemna ktorej nie wyszukuje a starszy model podlacza sie i widzi kanaly a tutaj nic . wszystko jest tam lopatologicznie przedstawione krok po kroku jak wyszkuiwac kanaly ale moze o czyms zapomnialem ...
 

Tika

New member
Bez reklam
zmień antenę na mocniejszą, ten TV ma słaby tuner DVB-T (oczywiście w recenzji o tym ani słowa nie było), u mnie były takie same problemy na poprzedniej antenie

a co do wolnego menu, niestety ten tv już tak ma
 
Ostatnia edycja:

Tudov

New member
uporalem sie z problemem odnosnie tv naziemnej okazal sie wadliwy kabel miedzy tv a gniazdkiem siceciowym teraz widzi wszystkie kanaly. kalibracje zrobic porzadna musze bo obraz sredni z usatwien co daje fabryka.. i terazs kolejne pytanie czy macie problemy z youtubem po ogladnieciu jakiegokolwiek filmiku jak sie skonczyl tv jest czarny i nie reaguje na pilota i robi reset ......nie powinnien po skonczeniu filmiku cofnac sie do menu youtube albo cokolwiek aby wyskoczylo..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie powinien - w tej aplikacji, przechodzi do kolejnego programu który był wyświetlany.
 

grewin

New member
co wybrać?Philips 55pfl7007 czy samsung 55es6900 lub 6500?

Witam , zakupilem wczoraj ten o to TV tylko mam jeden problem nie wyszkujue mi kompletnie zadnych kanalow cyfrowych po naziemnej tv, moze przeoczylem gdzies opcje ze wylaczone zostalo wyszkukiwanie cyfrowych kanalow , dla testu mam starego lgka tez z dvb-t mpeg 4 podlaczam go kablem ktory wychodzi z gniazdka jest to nowe powstale osiedle i tu kanaly sie ladnie wyszkuja mam ich 14 , mieszkam w gdansku centrum i drugie pytanko dziwne ze za takie pieniadze menu nie jest plynne w tym tv widac lagi niesamowite czy to moze u mnie tylko.. pozdr


Jak teraz działa ten Philis?Poprawiło się?Mam problem czy wybrać jego (ale to już model z ub roku i nie wiem jaki ma procesor) czy Samsung ue 55ES6900 (ale też chyba z ub roku) lub Samsung ue55f6770 albo ue55f6500.To sa nowe modele.Cena trochę różna i ilośc okularów w komplecie ale nie jest to najważniejsze.No i muszę mieć srebrny ;-)
CZY KTOŚ POMOŻE W WYBORZE?
 

jenson

Banned
Celuj w f6770 jeśli chcesz mieć***prawdziwy SmartTV a nie chińską***tandetę. Philipsa 7007 odpuść, bo nie wiadomo co będzie z softem, póki co jest do bani i raczej tak zostanie. Obecne modele philipsa też mają***soft do kitu w porównaniu z koreańczykami tej samej klasy, ale nieco lepszy obraz i dźwięk, niemniej jednak ja wolałbym kosztem obrazu mieć lepsze multimedia i pewność, że podczas filmu tv się nie wyłączy od tak, czy nie zresetuje ustawień, co w philipsie zdarza się***dość często, szczególnie podczas używania aplikacji w smarttv.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam mam obecnie 8008 i nie ma żadnych problemów z softem,a obraz i dźwięk dużo lepszy od Samsunga no i ambilight bez konkurencji ������

Witam uprzejmie,

Cieszę się , że telewizor Philips 55PFL8008S/12 działa Tobie bezproblemowo .:smile:
Podoba mnie się Twoja wypowiedź .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry