Philips 50pus7303 kalibracja

Kurek1978

New member
Witam.Zakupiłem tv Philips 50pus73030 ale mam problem z ustawieniami obrazu.Na sygnale tv naziemnej jest bardzo brzydki obraz.Szukam kalibracji dla tego modelu.Na konsoli ps3 tez sie ciezko gra.Moze ktos mi podesle jakis link do ustawien obrazu bo niewiem gdzie szukac.Prosze o pomoc
 

adamdial

New member
Nie spodziewaj się super obrazu po naziemnej TV. Dopiero sygnał z cyfrowego polsatu wygląda ok - pod warunkiem że kanał jest hd.
Za to odpal sobie youtube lub inne w 4k a nawet fullhd to zobaczysz jakość.
Co do ps3 to ona chyba ma skalowanie tylko 1080p a większość gier jest 720p. To też jest bez szału. Ogólnie ps3 to chyba za słabe pod tv 4k.
 

bielikk

New member
Bez reklam
Witam.Zakupiłem tv Philips 50pus73030 ale mam problem z ustawieniami obrazu.Na sygnale tv naziemnej jest bardzo brzydki obraz.Szukam kalibracji dla tego modelu.Na konsoli ps3 tez sie ciezko gra.Moze ktos mi podesle jakis link do ustawien obrazu bo niewiem gdzie szukac.Prosze o pomoc

Jeżeli masz możliwość to wymień ten TV na model Philips PUS 8303 - wielkość wg uznania od 49 cali wzwyż. Obraz między tymi dwoma modelami to "niebo a ziemia"
 

Kurek1978

New member
Juz tv nie wymienie bo mam ograniczone srodki finansowe.Moze jest mozliwosc jakis ustawien w konsoli lub tv zeby był lepszy obraz.Kupiłem go bo sporo osób mi doradzało do kwoty 2.5 tys.Teraz jestem zawiedziony ze jest kiszka.Moze ktos mi pomoze co mam ustawic aby polepszyc jakos obrazu gier i wogle.Z góry dziekuje
 

adamdial

New member
Juz tv nie wymienie bo mam ograniczone srodki finansowe.Moze jest mozliwosc jakis ustawien w konsoli lub tv zeby był lepszy obraz.Kupiłem go bo sporo osób mi doradzało do kwoty 2.5 tys.Teraz jestem zawiedziony ze jest kiszka.Moze ktos mi pomoze co mam ustawic aby polepszyc jakos obrazu gier i wogle.Z góry dziekuje

To nie jest problem telewizora, philips i tak bardzo dobrze sobie z tym radzi. Niestety ale TV 4K są wymagające co do źródła sygnału, a interpolacja obrazu z 480p/720p/1080p na 4k nigdy nie będzie żyletą - zawsze będzie większa/mniejsza pikseloza.
 
Do góry