Philips 49PUS6561 - zawiesił się podczas updatu.

accu

New member
Bez reklam
Jak w tytule, android zawiesił sie podczas updatu, jest tylko logo philipsa na ekranie. Co teraz?

Witam uprzejmie,

Wyłączyć całkowicie zasilanie telewizora choć na okres czasu od 15 do 30 minut .
Następnie podłączyć ponownie zasilanie telewizora , czyli wtyk kabla zasilającego ponownie włożyć
do gniazda zasilającego .(kontaktu , czy listwy)
Ponownie spróbować zaktualizować oprogramowanie . Najlepiej skopiować ostatnią wersję oprogramowania wersja : 000.001.015.015 , zip plik , 896.1MB opublikowana 17 sierpnia 2016 r. ze strony oficjalnej Philips na pendrive , a następnie włożyć pendrive do gniazda USB
w telewizorze . Wpierw zapoznać się , jak dokonać aktualizacji . Jeżeli chcesz koniecznie aktualizować przez Internet ,
to bezpiecznie jest korzystać z szybkiego , sprawdzonego połączenia przewodowego z Internetem:| . Nie korzystać z połączenia bezprzewodowego , bywa czasem jednak bardzo zawodne .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

flappyduck

New member
Ta przerwa to racja, że 15-30min. Zdarza się, że chcemy od razu, od tak. A tv mimo, że niby nie działa, jednak mieli jakieś dane bez włączenia matrycy. Fajnie, że się udało :) Mam 55" z tej serii i odpukać żadnych problemów :)
 

arturek1xd

New member
Pytanie do użytkowników Philipsa 6561 doładnie 55 cali.

Co mam w włączyć a co wyłączyć w "opcjach upłynniania" aby obejrzeć film bez oglądania artefaktów.. czyli tych goniących obok ruchomych postaci a w szczególności ich głów rozmazanych kwadracików - bo przy ustawieniach fabrycznych jest masakra.

testowałem na filmach Hobbit/Exodus obok głów latają takie kwadraty, że na prawdę nie da się oglądać.

Kolejne pytanie, czy jeżeli przy ramce (widać głównie na czerwonym tle) są takie 2 równoległe kreski to jest to normalne? Czy mam już 2 wadliwy model?

Dzięki za odpowiedzi!
 
Do góry