Philips 46 PFL 8605 H

Luki_25

New member
Witam
Planuję kupno w/w tv, chciałem zapytać o wasze spostrzeżenia, opinie ewentualnie proszę o rady na co zwrócić uwagę.
Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie

Pozdrawiam
 

Pr3dator

New member
model jest nowy ,poza osobami nacodzien obcujacymi z telewizorami mysle ze nikt jeszcze go nie ma / nie testowal. Sam sie ciagle zastanawiam rowniez nad tym modelem ,a Sharp 52LE705. Szkoda ze Philips nie zrobil takiego modelu tylko bez 3d a w nizszej cenie..
 

Luki_25

New member
Witam

Przyznam szczerze, kieruje się także względami estetycznymi dlatego Sharp zdecydowanie odpada. Może osoby biegłe w temacie na podstawie specyfikacji potrafią powiedzieć co ten tv mam nam do zaprezentowania ?

Pozdrawiam Łukasz
 

Bebrene

New member
Witam
Planuję kupno w/w tv, chciałem zapytać o wasze spostrzeżenia, opinie ewentualnie proszę o rady na co zwrócić uwagę.
Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie

Pozdrawiam

Ten Tv 46PFL8605 jest dobry, ma 3D redy. Wszyskie Philips 8000 serii powyżej 32 cali ma 3D. Jedynie co mi się niepodoba to ta szyba z przodu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
sprawa szyby w 8605

Ten Tv 46PFL8605 jest dobry, ma 3D redy. Wszyskie Philips 8000 serii powyżej 32 cali ma 3D. Jedynie co mi się niepodoba to ta szyba z przodu.

Witam i odnosnie szyby to powiem tak że znacznie mniej odbija jak szyba zastosowana w lg widzialem ten tv w sklepie coprawda model niższy ale w 8605 będie to samo, więc nie ma co się zrażać. A ponadto na innym forum gość napisał że tak mu pwoiedzieli w philipsie że ta szyba jest nałożona na powłokę antyrefleksową więc może z tąd się bierze że ta szyba jednak mniej odbija jak inne.
Lolek
 

evolv

Member
Witam i odnosnie szyby to powiem tak że znacznie mniej odbija jak szyba zastosowana w lg widzialem ten tv w sklepie coprawda model niższy ale w 8605 będie to samo, więc nie ma co się zrażać. A ponadto na innym forum gość napisał że tak mu pwoiedzieli w philipsie że ta szyba jest nałożona na powłokę antyrefleksową więc może z tąd się bierze że ta szyba jednak mniej odbija jak inne.
Lolek

Tylko, że cały problem polega na tym, iż w modelu niższym (7605) szyby nie ma - ma jedynie powłokę antyrefleksową. Model 8605 natomiast ma szybę w taki sam sposób rozwiązaną jak sony seria nx (nałożona na zewnątrz). Chociaż widziałem i faktycznie PHILIPS mniej odbija ale niestety bardziej w 8605 niż w 7605.
 

tomekwola

New member
czy jest juz moze jakis test tego philipsa 8605h??ja kąty i matryca.
sam sie waham pomiedzy 32" : sharp 705ev ; toshiba vx733 oraz philips 8605h wszsytkie w wersjach 32''.
Priorytet to jakosc obrazy, kolory ich glebia i dobre odwzorowanie, dobra czern.
odleglosc od tv2 metry
slonce z boku ale rolety wiec nie problem
sygnal: za 1-2 mies Nka
doradzcie co wziać z tych trzech tv, w gre wchodzily jeszcze sony ex500 ale wzornictwo mi nie odpowiada.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mam na testach ten model . I tu nie ma dobrych wieści - najogólniej mówiąc rewelacji nie ma . Mamy co prawda model testowy - więc może zmieni się jakość produkcyjnego modelu.
 

tomekwola

New member
model testowy /model produkcyjny... moze mi to ktos wyjasnic na PW czym sie roznia od siebie? ten testowy philips od tego co jest w sklepach np w euroagd 32 cale czyli taki jaki potrzebuje za 3200...
mam nadzieje ze roznica bedzie in plus dla tego co jest juz w sklepach
KIKI kiedy skonczysz testowac tego philipsa?? z niecierpliwoscia czekam na Twoja recenzje tego sprzetu. :)
 
Ostatnia edycja:

tomekwola

New member
Ten Tv 46PFL8605 jest dobry, ma 3D redy. Wszyskie Philips 8000 serii powyżej 32 cali ma 3D. Jedynie co mi się niepodoba to ta szyba z przodu.

nie do konca, wg www philips 3D jest od 40'' w gore... Tak wiec nawet 37 cali jest bez 3d:(
Napisalem w tej sprawie do philips ale ze weekend to odpowiedzi spodziewam sie dopiero w poniedizalek. Szkoda ze pozbawili 3d te mniejsze wersje. Juz 32 '' tani nie jest w porownaniu z konkurencja. Owszem maly panlik 32-37 ale mimo wszystko.
Czekam na wyniki testu KIKIego
 

tomekwola

New member
odpowiedź Philips:

W nawiązaniu do Pana pytania, informuję, iż technologia 3D wymaga
odświeżania conajmniej 200Hz, co za tym idzie, model 32PFL8605H posiada
jedynie technologię 100Hz.
Jednak informacja na stronie nie jest do końca ścisła również, gdyż
model 37PFL8605H posiada zarowno 200Hz jak i 3D.
 

tomekwola

New member
Tutaj Preview: Philips 40PFL8605 - 3D-Ready EDGE LED LCD-TV mit 200Hz, Ambilight Spectra 2 & DLNA trochę więcej informacji na temat tego TV. Tak jak stwierdził Kiki - bez rewelacji.


strona po niemiecku wiec posilkowalem sie tlumaczem, ale z tego co wyczytalem to tv wypadl calkiem niezle. Nie bylo tam chyba nic do czego by sie przyczepili. Podsumowanie wypadlo tez in plus dla philipsa. dobrze wypadl we wspolpracy z blurayem , calkiem dobrze zdvd, czytal multimedia z kart i usb. Wiec chyba nie ma powodow do narzekan. Czekam dalej na polskojezyczny test KIKIego i mam nadzieje ze bedzie rzetelny i bez uprzedzen do marki czyli profesjonalny jak kazdy test KIKIego :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do ZAZ-a

Tutaj Preview: Philips 40PFL8605 - 3D-Ready EDGE LED LCD-TV mit 200Hz, Ambilight Spectra 2 & DLNA trochę więcej informacji na temat tego TV. Tak jak stwierdził Kiki - bez rewelacji.
Witam kolege czy moglbys cos wiecej napisac anizeli jedno zdanie ze bez rewelacji , rozumiem ze znasz niemiecki to bys napisal co tam im sie nei podobalo a co podobalo ze twierdzisz ze bez rewelacji..... A swoaj droga tych testow na obcych gazetach jest juz troche a unas gaazzety spia. Pozdrawiam
Lolek
 

zaz

Member
Witam kolege czy moglbys cos wiecej napisac anizeli jedno zdanie ze bez rewelacji , rozumiem ze znasz niemiecki to bys napisal co tam im sie nei podobalo a co podobalo ze twierdzisz ze bez rewelacji..... A swoaj droga tych testow na obcych gazetach jest juz troche a unas gaazzety spia. Pozdrawiam
Lolek

Nie tak nerwowo, bo zjadasz lub przestawiasz litery i trudno zrozumieć o co chodzi.
Każdy ma prawo do własnej oceny. Napisałem, że bez rewelacji (zauważ: nie napisałem zły), bo wg opisu są jakieś problemy ze skalowaniem (konwersja 576i materiał filmowy -> 1080), ale najważniejsze dla mnie są odbicia występujące na ekranie (widoczne na ostatnim zdjęciu) - to właśnie wpłynęło na moją opinię.
Pozdrawiam, zaz.
 

tomekwola

New member
Każdy ma prawo do własnej oceny. Napisałem, że bez rewelacji (zauważ: nie napisałem zły), bo wg opisu są jakieś problemy ze skalowaniem (konwersja 576i materiał filmowy -> 1080), ale najważniejsze dla mnie są odbicia występujące na ekranie (widoczne na ostatnim zdjęciu) - to właśnie wpłynęło na moją opinię.
Pozdrawiam, zaz.

ZAZ, czyli dobrze zrozumialem przetlumaczony traslatorem tekst z tej niemieckiej strony ktora podałes,ze tv jest calkiem niezly? Czy oprocz konwersji i odbic jest cos jeszcze niepokojącego co wyczytałeś ?
Ja prawde mowiac juz nic, tak jak napisales tv nie jest zły. Bez rewelacji znaczy dla mnie mniej wiecej tyle ze porownywalnie z konkurencją. Popraw mnie prosze jesli sie myle. Pozdrawiam.

PS masz jeszcze gdzies jakies adresy www z testami zagranicnych serwisow?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do Zaz-a

Witam nie jestem nerwowy poprodtu bylem zmeczony i stad te poprzestawiane literki oczywiscie kazdy ma prawo do swojego zdania i zgadzam sie z Toba w 100%, poprostu uwazalem ze znasz jezyk niemiecki dobrze a nie ze z translatora korzystales. Ale to nie ma znaczenia bo kazdy moze uwazac o danym sprzecie co chce, a propo odbic to niestety szyby w modzie sa teraz i nic chyba na to sie nie poradzi, jak nie chce sie miec szyby trzeba kupic wysoki model philipsa 9705 a on znowu kosztuje pewnie a ze dwa razy tyle co 8605 ja osobiscie nie dam tyle kasy bo wole kupic 8605 poczekac ze trzy lub cztery lata i kupic potem oleda ktory zamiecie 9705 w samych przedbiegach. ewentualnie mysle o samsungu c 8000 on mniej odbija, tyle ze chcialbym zobaczyc jak dziala ten ambilight w mieszkaniu wiec mam ciag na philipsa a jesli to nie bedzie tak efektywne jak mysle to potem juz kupie inna marke :) pozdrawiam 3maj sie cieplo.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
do tomekwola

lolek a ilu calowy 8605 chcesz kupic? 40 w gore z 3D? czy cos mniejszego?
Hej mysle o 46 calach mam 3.5 m do tv wiec z tego co sie naczytalem o odleglosci do lcd to wyszlo mi ze moge kupic 46 cali i oczywiscie z 3d. Zakup planuje na koniec roku poczatek przyszlego i tak jak pisalem albo ten model albo samsung c 8000 bo 9705 bedzie za drogi i te czesc co mialbym na 9705 wydac to lepiej odlozyc i za te kilka lat 3 lub 4 kupic oleda. Pozdrawiam.
Lolek
 

tomekwola

New member
do lolek

Hej mysle o 46 calach mam 3.5 m do tv wiec z tego co sie naczytalem o odleglosci do lcd to wyszlo mi ze moge kupic 46 cali i oczywiscie z 3d. Zakup planuje na koniec roku poczatek przyszlego i tak jak pisalem albo ten model albo samsung c 8000 bo 9705 bedzie za drogi i te czesc co mialbym na 9705 wydac to lepiej odlozyc i za te kilka lat 3 lub 4 kupic oleda. Pozdrawiam.
Lolek

rozumiem , niestety ja nie moge sobie pozwolic na 46... i jesli chodzi o gabaryty i o cene. Myslalem nad 37 cali, w błąd mnie wprowadzil konsultant biura obslugi klienta Philips ktory napisalm w mailu ze 37'' tez dysponuje technologia 3D ready, co jak sie okazuje prawdopodobnie nie jest prawda.Dzis dzwonilem na ich infolinie i po kilku minutach sprawdzania przyznali ze nie ma 3D
Mam 1,8m do tv wiec 32 cale wezme wobec faktu ze 37''nie ma 3D to nie warto przeplacac. Natomiast czekam na ten test Kikiego ktory stweirdzil kilka dni temu ze ma go na testach i tv bez rewelacji. Z tej niemieckojezycznej str zaza wyczytalem (gogle translator) ze specjalnie nie ma sie co doczepic jesli chodzi ten lcd, wiec czekam co kiki napisze i mysle ze stane sie niedlugo jego, mam nadzieje szczesliwym, posiadaczem.
pozdro
 
Do góry