Philips 42PFL6008 VS Panasonic TX-L42ET60E

Hadit

New member
Jestem przed kupnem jednego z tych TV, różica między nimi to około 600 zł, czy jest sens dopłacać do Philipsa, czy Philips jest wart aby dokładać te 600zł?

Proszę o pomoc obejrzałem już testy Kikiego z nich wynika że Philips ma lepsze głośniki, czerń, głębię obrazu i płynność. Ale czy jest wart tylke kasy?

Z góry dzięki :)
 

Hadit

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 3x3,25
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1.8-2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2 osoby
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? na wprost, okno od zachodu mam rolety
7.Jaki masz obecnie telewizor ? brak
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Smart TV, 3d, jak najlepsza czerń
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? nc+
10.Jakie urządzenia ? Asus O!Play Mini, Xbox 360, dysk z filmami
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 3-4h
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? film, sport, gry
 

Hadit

New member
Samsung CRT '21, u rodziców jest Samsung UE40ES6800 i jak dla mnie bardzo przeciętny, ja chcę mieć kosiora do gier i filmów, najlepiej byłoby 42PFL7008, ale niestety mnie nie stać
 

Hadit

New member
Ok wielkie dzięki :) Jestem już w 100% pewien. Mimo wszystko kupuje za 4 dni TV w Poniedziałek, może jakimś cudem uda mi się jeszcze jakoś skombinować kase, wtedy chyba najlepiej 42PFL7008, prawda? Ma już DTS?
 

OST

New member
Tak za tą cenę jak najbardziej PFL6008, PFL7008 to już inna bajka 3-stronny ambilight, 800Hz i cieńsza ramka. A chyba 600zł więcej, ale 6008 spokojnie starczy na pare ładnych lat! 7008 dostał aktualizację DTS w Czerwcu 2013, do 6008 musisz dokupić jakiś player, polecam Asus O!Play Mini, czyta bardzo dużo formatów Video
 
Do góry