PHILIPS 42PFL4307 co to ?

paralia

New member
potrzebuje pomocy na cito, :-(znalazłam promocję w mediaexpert od jutra.Philips LED Full HD 3D 42PFL4307, wg gazetki WIFI 200 Hz,USBx3 HDMIx4, konwesrsja obrazu z 2D do 3D, DVB-T(MPEG4), EASY 3D, Smart TV, NET TV i tyle. cena 2299,00. przekopałam już chyba całego neta i śladowe ilości co tego pfhlipsa o tym dziwnym oznaczeniu. Czy ktoś może mi podpowiedzieć pod co toto podpiąć.Nawet na forum HDTV nie znalazłam.
 

daniel_l81

New member
Też mnie zainteresował ten model 3D, jest jeszcze 47 calowy. Właśnie patrzę na gazetkę MediaExpert-a i u mnie pisze, że cena 2 549,00 + 2 pary okularów gratis (mam nadzieję, że pasywne).

Zastanawia mnie kontrast w nowych modelach philipsa 500 000:1 w porównaniu do nowych LG, to jakoś mało, czy to ma jakieś znaczenie ?

Zwracam się do naszego speca KIKI-ego, wiesz może coś więcej o tym modelu ?

Poniżej konkretne oznaczenia:

42'' -> 42PFL4307H/12
47'' -> 47PFL4307K/12
 

Kpc21

New member
Według tego ta cyfra odpowiada za drobne różnice techniczne i funkcjonalne. Tutaj tą "drobną" różnicą, w tym wypadku funkcjonalną, jest obsługa 3D. Podobnie jak w PFL5507K znajdująca się w tym miejscu cyfra 5.
 

kitket

New member
wedle gazetki to nie WiFi ale WiFi ready czyli obsługa WiFi po USB adapter wifi usb to podobnych modeli kosztuje okolo 250zł. Mnie tez zainteresowal ten telewizor (a to jedyne forum na ktorym znalazlem wzmianke o tym modelu) u mnie mediaexpert Lublin cena 2549 + 250zł zwrotu w formie karty podarunkowej i 2 pary okularów pasywnych. Chyba dokonam jutro zakupu nowego telewizora. Może ktoś ma informacje czy produkt wart uwagi??
 

patryk274

New member
Wracam ze sklepu, design telewizora super wąska ramka wygląda naprawdę fajnie. Jednakże telewizor został prze zemnie odrzucony ze względu braku kompatybilności kodeka audio, na 6filmów w formacie .mkv jakie puściła mi osoba tam pracująca tylko jeden odpalił się z dźwiękiem :/
 
Do góry