Philips 4007, 5507, a może coś innego? Na studencką kieszeń;)

lolep

New member
Witam, planuję w najbliższym czasie zakup telewizora, jednak natłok recenzji na tym forum, w których zachwalane są różne modele nie pomaga mi wybrać. Aktualnie korzystam z jakiegoś na oko poniżej 30" cali starego crt sony. Telewizor ma być głównie przeznaczony do odtwarzania filmów dobrej/wysokiej rozdzielczości z komputera oraz do pogrania, mniej do telewizji naziemnej. Swego czasu korzystałem rok czasu z philipsa 32PFL5606 i byłem z niego bardzo zadowolony, grało mi się na nim bardzo dobrze (stał na biurku jako monitor do komputera), do filmów mógł być trochę większy, chociaż jakość obrazu mi odpowiadała.
1 pomieszczenie 18 m2
2 odległość ok 2m
3 dla dwóch osób
4 na wprost ekranu
5 tv ma stać
6 słońce w pokoju pojawia się po południu, okno obok tv więc świeci jakby w tył tv
7 podłączony będzie komputer kablem hdmi i naziemna
8 nie mam preferencji co do tego czy matryca ma być matowa czy błyszcząca
9 internet w tv, nigdy nie korzystałem, wiec nie wiem jaka jest wygoda korzystania np. z otwartej przeglądarki po podłączeniu klawiatury i myszki
10 zamierzam sporo na nim grać, komputer + pad xboxa
11 preferencje co do marek - brak
12 co do wielkości matrycy to 40-46''
13 co do kwoty chciałbym coś w granicach 2500, ale jak ktoś mnie przekona, że warto dołożyć to mogę trochę nagiąć budżet
14 czy ma mieć 3d? jak bym miał wykorzystać to tylko w grach, bo druga osoba ma chorobę 3d przynajmniej od pasywnego z kina i takich filmów nie będziemy oglądać

Zastanawiam się między 42'' i 47'' dla 4007 i 40'' 5507 z tym, że ten drugi z okularami kosztuje tyle co 4007 w 47 calach. Dzisiaj wpadł mi w oko również Panasonic TX-L42ET5E i już powoli głupieje.
5507 40'' bez okularów to ok 150zl więcej niż 4007 42''. A teraz jeszcze ten panasonic...
Z góry dziękuję z odpowiedź.
 
Do góry