Philips 37PFL9603

ciaper

New member
Witam,
Chcę zakupić TV LCD. Od jakiegoś czasu na swój cel obrałem Philips 37 cali.
Waham się tylko pomiędzy serią 8000 a 9000.
Wczoraj przez przypadek zobaczyłem w jednym z RTVeuroAGD model 9603 za 3990zł, podczas gdy na ceneo.pl najtaniej można kupić ten model za 5109 !!!
A na stronie www producenta nawet nie ma tego modelu. Jest tylko 9604 który znacznie się różni wysokością (o 4cm), co mnie również zastanowiło.
I właśnie zastanawia mnie co z tym modelem 9603 jest nie tak ??? Czy ma on jakies wady ??? Polecacie go w ogóle ???
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 

jery--

New member
Bez reklam
To jest najwyższy 37" zeszłoroczny model, już nieprodukowany. Ta cena to pewnie wyprzedaż. Sprawdź czy to egzemplarz z ekspozycji.
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Na pewno jest to egzemplarz z ekspozycji,gdyż cena jest zbyt podejrzana i jest w tym jakiś haczyk.Na twoim miejscu kupiłbym model 9604 z tego roku.gdyż model 9603 jest z ubiegłego roku.
 

tato3

New member
ciaper napisał:
Witam,
Chcę zakupić TV LCD. Od jakiegoś czasu na swój cel obrałem Philips 37 cali.
Waham się tylko pomiędzy serią 8000 a 9000.
Wczoraj przez przypadek zobaczyłem w jednym z RTVeuroAGD model 9603 za 3990zł, podczas gdy na ceneo.pl najtaniej można kupić ten model za 5109 !!!
A na stronie www producenta nawet nie ma tego modelu. Jest tylko 9604 który znacznie się różni wysokością (o 4cm), co mnie również zastanowiło.
I właśnie zastanawia mnie co z tym modelem 9603 jest nie tak ??? Czy ma on jakies wady ??? Polecacie go w ogóle ???
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Hi,
ktoś go chwali na stronie skąpca, RTVeuroAGD sprzedaje już taniej, a w porównaniu z 9604 brakuje mu dekodera DVB-T MPEG4. Ze strony Philipsa można pobrać polskie wersje broszury z pełnymi danymi dla 9603 i 9604
pozdrawiam
PS
sam wybrale 9604 - czekam na dostawę
 
Do góry