Philips 32PFL7862, a konsola HD i pc

tun

New member
Witam
jestem już prawie zdecydowany na Philips 32PFL7862 100hz i ładny sygnał z tv - kablówki, tylko chciałem zapytać czy:
1. nadaje się do podłączenia mojego xbox 360 (wersja z HD) i ps3, bo widziałem gdzieś wzmianke że niebardzo ?
2.do podłączenia do pc kablem DVI-HDMI?

pozdrawiam
 

bosman170

New member
Philips 32PFL7862D/10 jak odbierać TV cyfrową z kabtówki?

Witam serdecznie.
Mam problem, nie mogę odbierać kanałów cyfrowych z kablówki. Telewizor jest wyproszony w dekoder DVB-T, a kablówka nadaje w DVB-C. Jak temu można zaradzić. Kolega kupił sobie niedawno SONIACZA KDL 37S 4010 i śmigają mu i analogowe i cyfrowe programy. Ja kupiłem w marcu 2008 swojego za 3800 zł, a on dał coś około 2400 zł i normalnie krew mnie zalewa. Będę wdzięczny za wszystkie rady.
 

Jump

New member
bosman170 napisał:
Witam serdecznie.
Mam problem, nie mogę odbierać kanałów cyfrowych z kablówki. Telewizor jest wyproszony w dekoder DVB-T, a kablówka nadaje w DVB-C. Jak temu można zaradzić. Kolega kupił sobie niedawno SONIACZA KDL 37S 4010 i śmigają mu i analogowe i cyfrowe programy. Ja kupiłem w marcu 2008 swojego za 3800 zł, a on dał coś około 2400 zł i normalnie krew mnie zalewa. Będę wdzięczny za wszystkie rady.
Niestety, ten model nie posiada wbudowanego tunera DVB-C, dodatkowo obsługuje standard tylko MPEG2. Wszystkie telewizory Philips, które mają w symbolu litere H posiadają tuner DVB-T/C plus MPEG4. A kablówka nie daję Ci tunera zewnętrznego ?
 

bosman170

New member
Bedą dawać, ale nie o to chodzi, poprostu krew mnie zalewa, że człek wydał tyle kasy i na nic. Nie chcę jeszcze dodatkowej skrzynki przy TV. Wiec szukam innej mozliwości rozwiazania tego problemu, może moduły MPEG-4 instalowanie w gnieździe CAM coś dadzą? Czytałem kilka opini na foru odnośnie instalowania tych modułów tylko nie wiem jakie zastosowć, lub też pobawienie sie ustawieniami w menu serwisowym? Mam ndzieje, że jest jakaś możliwość rozwiązania tego problemu, albo pozostanie mi tylko dekoder z kablówki.
 

Jump

New member
bosman170 napisał:
Bedą dawać, ale nie o to chodzi, poprostu krew mnie zalewa, że człek wydał tyle kasy i na nic. Nie chcę jeszcze dodatkowej skrzynki przy TV. Wiec szukam innej mozliwości rozwiazania tego problemu, może moduły MPEG-4 instalowanie w gnieździe CAM coś dadzą? Czytałem kilka opini na foru odnośnie instalowania tych modułów tylko nie wiem jakie zastosowć, lub też pobawienie sie ustawieniami w menu serwisowym? Mam ndzieje, że jest jakaś możliwość rozwiązania tego problemu, albo pozostanie mi tylko dekoder z kablówki.

No niestety, kupowałeś telewizor w okresie kiedy były dyskusje w sprawie MPEG2 vs. MPEG4 itd moduł do złącza CI ? Możesz kombinować, ale nikt Ci się pod tym nie podpisze !
 
Do góry