PcRemote Widget - Czy to zdalny pulpit czy tylko sterowanie pilotem?

Sk_uter

New member
Bez reklam
wedlug mnie to on ma PC po przez HDMI podlaczone czy cos w tym stylu i tylko steruje pilotem ten komputer, ale jesli sie myle i mozna wyslac screen PC bezprzewodowo do TV to napisz jak Ci sie to udalo.

Gdzie mozna sciagnac tego widgeta? on jest normalnie w samsung apps?
 
Ostatnia edycja:
Nie mam teraz możliwości podłączenia komputera przez VGA lub HDMI, ale być może komputer podłączony jest przez VGA lub HDMI i jak uruchomimy Widget to automatycznie przełącza się na PC lub HDMI w TV i dlatego może w tle pod wirtualnym pilotem jest obraz z komputera.

Nie potrafie earz sobie przypomnieć gdzie dokładnie pobrałem. Jak znajdę to dam znać.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
U mnie na chomiku beda zaraz wszystkie Widgety, ktore zdazylem wczoraj sciagnac z powyzszej strony. mniejwiecej polowa jest sciagnieta, jesli macie jakiegos, ktorego nie mam, podeslijcie. Bedzie miejsce, gdzie One beda i nieznikna.
 

xrey

New member
Zainstalowałem go na 40D5500, skonfigurowałem pod laptopa i dupa ... tylko pilot na ekranie TV. Nie wydaje mi się, że jak ktoś napisał wyżej wymagane jest podłączenie komputera przez HDMI lecz raczej instalacja na komputerze któregoś z programów typu Remote Control. Zainstalowałem kilka z nich lecz za każdym razem bez efektu.

BTW. Wiecie może jak nie dopuścić by kasowane były po wyłączeniu/włączeniu TV widgety instalowane ręcznie? Zawsze zostaje tylko ostatnio zainstalowany widget, reszta jest wykasowywana. Było gdzieś o tym tu na forum ale nie mogę znaleźć.
 

cacumen

Member
Bez reklam
BTW. Wiecie może jak nie dopuścić by kasowane były po wyłączeniu/włączeniu TV widgety instalowane ręcznie? Zawsze zostaje tylko ostatnio zainstalowany widget, reszta jest wykasowywana. Było gdzieś o tym tu na forum ale nie mogę znaleźć.

Tutaj :


Attention!
All other custom widgets are to be deleted after installing this widget.
If you have some required widgets, you can upload it to /mtd_down/widgets/user/ over FTP.
 

xrey

New member
dzięki ale żeby tak zrobić chyba trzeba mieć zrootowany TV. Mojego D5500 (oparty nie na Armie a na procesorze MStar) niestety nie da rady zrootować.
 
Ostatnia edycja:
Do góry