para surroundów do kompletu

bdar

New member
witam!
rozglądam się za glośnikami podstawkowymi/surround do posiadanego już zestawu. MA BR2 jako fronty i BRLCR jako centralny. Do tego jest jamo 200 jako sub. Zaznaczę to wszystko podpięte pod Pionka DV 585 i zabytkowego technicsa sa ax 540. początkowo budowa systemu miała zakończyć się na 3.0. w miarę jedzenia apetyt jednak rośnie i dokupiłem wspomnianego wyżej sub'a. na nieszczęście koledze spalił się ampli i pożyczył mi do odsłuchu posiadane z kompletu jamo 606 HCS3 kolumienki jamo 602. zdradziecko kazał mi też odpalić odpowiednie filmy na dvd typu godzilla, matrix, szeregowiec ryan, itd (po wybraniu odpowiednich scen). no i się okazało, że głośniki takie muszę mieć. zaznaczam od razu, że filmów jak wyżej nie oglądam zbyt często (stąd 3.0), a suba dokupiłem z myślą o koncertach na dvd. wiem, że idelanie byłoby do kompletu kupić MA BR1, jednak 950 pln za parę to za dużo dla mnie jak na satelity (zreszta w tej cenie kupilem u naszego BN MAbr2). jamo 602 któych odsłuch mi odpowiada znalazłem za 400 pln. ich design jednak nie bardzo pasuje do MA. poszukuję więc coś w tej klasie, a może lepszej (jamo 604) co by pasowało do opisanego systemu (wiem że ampli trzeba wymienić, zastanawiam się nad HK 147, nie potrzebuje najnowszych dekoderów, hdmi itp). moze jbl 20 lub infinity beta? na pewno musi być czarne i nieduże, będzie na standach (też się za nimi rozglądam). proszę o radę i opinie.
pozdrawiam
 
Do góry