Panosonic PV80 a PY8

mikefor

New member
Warto doplacać do PY8 ?

Głównym powodem dla którego miałbym dopłacić to FULL HD, którego brak w PV80 ale...

PY8:
+ FULL HD
-nie ma filtru Natural Vision
-nie ma dźwięku V-Audio ( będę podłączać pod tv kino domowe, wiec nie wiem czy to ma znaczenie większe)
-nie ma gniazda kart SD/SDHC
-ma jedno HDMI mniej niz PV80
-większe zużycie prądu

PV80:
- HD 720p
+ ma filtr Natural Vision
+ma V-Audo
+ma gniazdo SD/SDHC
+ma 3 gniazda HDMI
+PV80 w instrukcji Panasonica podaje: "Obsługiwany sygnał PC" i "Wejście monitorowe PC" (tv bedzie czesto podłączany pod laptopa).

Jest coś czego jescze nie wiem... ?
 

mexxmen30

New member
A ja powiem tak PY ma wiekszy kontrast bynajmniej lepiej wyglada na nowszym panelu G11 ja uzywam i nie widze zadnych miniusow mam podłaczone kino panasa i niczego mi nie brakuje poprostu jest idealnie jak wpadaja znajomi to sa w szoku nie mowiac juz o programach HD sam sie boje jak wkoncu kupie PSP3 z BR
 

tomato10

New member
Szkoda że nie powiedziałeś ile cali Ciebie interesuje bo akurat ma to znaczenie między Full HD a HD Ready. Zdecydowanie czym większy tym rozdzielczośc większa . Złącze hdmi ma 2 szt, kart sd faktycznie nie ma ale służy ona tylko do odczytu jpegów i filmów z kamery AVCHD . Posiadam BR BD35 i tak właśnie jest z wejściem na te karty .
 
B

burz

Guest
no i jeszcze co zamierzasz oglądać: jeśli sygnał SD, to PV daje lepszy obraz
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
tomato10 napisał:
Szkoda że nie powiedziałeś ile cali Ciebie interesuje bo akurat ma to znaczenie między Full HD a HD Ready. Zdecydowanie czym większy tym rozdzielczośc większa . Złącze hdmi ma 2 szt, kart sd faktycznie nie ma ale służy ona tylko do odczytu jpegów i filmów z kamery AVCHD . Posiadam BR BD35 i tak właśnie jest z wejściem na te karty .

odczytu z SD AVCHD, czy na pewno?
bo jesli tak to ciekawe nie sprawdzalem
 
Do góry