Panasonic Txl42e3e

Iraek

New member
Witam szanowne grono ;)
Bardzo proszę o opinię na temat Panasonic Txl42e3e. Zostałam wprowadzona w błąd przez sprzedawcę, twierdził że ma port USB, a nie ma; 100hz a ma 50hz :( Zastanawiam się czy zostawić go sobie czy odstąpić od umowy. Bez portu USB dałabym radę. Ciekawią mnie Wasze opinie....
Nie ukrywam, że od nich uzależniam swoje dalsze kroki :???:
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam szanowne grono ;)
Bardzo proszę o opinię na temat Panasonic Txl42e3e. Zostałam wprowadzona w błąd przez sprzedawcę, twierdził że ma port USB, a nie ma; 100hz a ma 50hz :( Zastanawiam się czy zostawić go sobie czy odstąpić od umowy. Bez portu USB dałabym radę. Ciekawią mnie Wasze opinie....
Nie ukrywam, że od nich uzależniam swoje dalsze kroki :???:

To chyba nie ten dział LCD bo tu o plazmach rozmawiamy i nie wiem jak udowodnisz sprzedawcy, że cię wprowadził w błąd, jak masz maile od niego to odstępuj lub wymieniaj na serię S lub G :krol:
 
Ostatnia edycja:

Iraek

New member
Dzięki za reakcję Marcin2000.
Jestem tu nowa, nie zorientowałam się na początku.
Już napisałam na forum LCD, ale brak odzewu :( Chyba kupiłam coś niechodliwego, jakiś nietypek.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Dzięki za reakcję Marcin2000.
Jestem tu nowa, nie zorientowałam się na początku.
Już napisałam na forum LCD, ale brak odzewu :( Chyba kupiłam coś niechodliwego, jakiś nietypek.
przykro mi ale spróbuj porozmawiać w sklepie jak to internetowy to masz prawo do zwrotu w stacjonarnym też najczęściej można dogadać i zamienić na inny model lub egzemplarz ;) my polecamy tu najczęściej plazmy ;)
 
Do góry