Panasonic TX-P55VT30E czy TX-P55VT50

alcon

New member
Witam
Zastanawiam się nad kupnem tv początkowo zastanawiałem się nad Ledem 55ES6800 samsunga - bedąc w salonie sprzedawca przedstawił model TX-P55VT30E i że jeśli chodzi o obraz to ten model jest nie do pokonania przez inne marki - jeśli chodzi o plazmy nie do końca jestem w temacie - dodal ze nawet lepiej sobie radzi niż jego nowszy model TX-P55VT50. A jak to wyglada w rzeczywistości? Na co należny zwrócić uwagę przy sprawdzeniu tego modelu. Ważne jest dla mnie żebym mógł bez problemów korzystać z filmów na pendrive. Przeglądałem troszke forum i opinie w dużej mierze są pozytywne. Ale tv na pewno ma jakieś wady być może takie które mi nie będą przeszkadzać. Poprosił bym o pomoc weteranów jak i samych użytkowników. Jeśli już plazma to ten model czy inny?
Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
 

ROMAN38

Active member
Bez reklam
VT50 a nie 30-ka, pewnie chciał go opchnąć bo to wadliwa seria.Możesz zaczekać ze 3 miechy na serie vt60, będzie nowy panel i kupa nowości !!!!
 

fluid

Banned
vt60 - to nie bedzie nowy panel ! JAKI NOWY PANEL ?? gdzie to wyczytales ?? Nowy panel to zt60 jak juz a nie zadne vt60 ! I po co ta przykra gadka - " pewnie chciał go opchnąć bo to wadliwa seria " - jaka wadliwa seria ?! Czemu wprowadzasz kogos w blad ?>! Gosc pewnie po wnikliwszym obadaniu rynku sam od siebie dodaje ze ów model przypadl mu do gustu , ze pod wzgledem jakosci jak sam to ujal " ten model jest nie do pokonania przez inne marki" a ty cisniesz takimi glupotami .Mielizna intelektualna !
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ważne jest dla mnie żebym mógł bez problemów korzystać z filmów na pendrive.

Jak nie bedziesz mogl to co, nie kupisz tv i wybierzesz taki ktory czyta?
Podstawa to jakosc matrycy - czyli mowiac wprost: ma dobrze swiecic. Cala reszte zalatwisz
pierwszym lepszym zewnetrzym playerem.
Jezeli juz z plazm, to ja bym bral VT50.
 

alcon

New member
Wiec tak przegladłem również forum z testem odnośnie VT50(nowa lepsza matryca?) i czy jest sens dokładania tys do tego modelu aż tak dobrze się nie znam, jeśli chodzi o VT60 niestety cena najprawdopodobniej będzie dla mnie już całkowicie zaporowa a zanim dojdzie do obniżki to całkem możliwe ze będzie już na rynek wchodzić jego kolejny następca - takie błędne kolo. O co chodzi z tymi wadami? Skoro są to jak je trzeba sprawdzić żeby uniknąć problemów (VT30).
Dzięki za pomoc.
 

fluid

Banned
Wady o ktorych ktos tam wspomnial to cos ogólnego , cos co w wiekszym mniejszym stopniu dotyczy kazd tv i sa to wady powierzchowne.nie dokuczliwe. Sam posiadam vt50 i trudno mi jakiekolwiek zdefiniowac bo zwyczajnie ja ich nie widze ! SUPER OBRAZ - reszta rowniez ok , nie mam sie do czego przyczepic- tyle w temacie !Na Twoim miejscu bym sie wstrzymal te 3 miesiace i kupil cos z nowej gamy na 2013 rok,jak sam wspomniales wersja vt byla by za droga dlat wziol bym na Twoim miejscu ST60 - Posiada wszystko to co vt50 ale jest wzbogacona o kilka bajerow dotyczacych korzystania z internetu .W sumie to ten sam tv ' St60 = vt50 tyle ze w nowszym opakowaniu i pewnie w podobnych cenach .Mozliwe ze ma nowszy panel niz vt50 ale panel z serri g13, g14 , g15 a to pewnie przelozy sie na lepsza jakasc obrazu nawet gdyby w minimalbym stopniu to i tak cos , VT30 bazowalo na g13 , z kolei vt50 to nowszy panel 'juz g14 - wplynelo to na poprawe obrazu w 3d :d tak wiec sam widzisz :) niby kosmetyczne zmiany a jednak . Moglem zamieszac z tymi panelami numerkami g13, g14 .... nie pamietam jak juz to lecialo - ale istota zost przekazana - male tylko sprostowanie - wzyej typek wspomnial ze vt60 to nowy panel ..... zaden nowy -To kolejna serria paneli G i tylko tyle ! "Studio Master " - to najnowszy panel ale wyposazone sa w nie tylko modele z serri ZT60 :D .pozdr
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Bierz VT50, vt30 jest na starej matycy z czasów v(t)20, między innymi ma gradient na poziomie 6k, VT50 już to poprawiono i jest na poziomie 24k, różnica dość spora. Jakbyś pytał za co to odpowiada, nadmieniam za przejścia tonalne, przy 6k są często nie do zaakceptowania.
 
Do góry