Panasonic TX-P50UT30E i nakładanie obrazu z wyjścia TV

Adam&87

New member
Mam ten telewizor od kilku tygodni i wszystko było ok dopóki miałem podłączony jedynie dekoder Polsatu (złącze SCART). Cuda się pojawiły jak podłączyłem dodatkowo kabel z anteny naziemnej.
Teraz jest tak, jak przełączę się na sygnał z TV to obraz jest ok. Jak przełączę na POLSAT to nakłada mi się sygnał z TV, jakby znak wodny (delikatny ale widoczny) jakiegoś programu i tak sobie lata od lewej do prawej.
No dobra myślę sobie może byś jakieś zakłócenie na kablach więc wyciągam kabel od anteny i co? Zostaje mi kwadrat z napisem "brak sygnału" i sobie lata od prawej do lewej.
No i to jest dla mnie dziwna przypadłość bo niby jakim cudem przy jednym podłączonym źródle (POLSAT) nakłada mi się plansza informacyjna "brak sygnału" z wyjścia TV?

Ktoś się z czymś takim spotkał?
 

digitalus

Banned
Witam
To objawy zlej jakosci ekranowania kabla euro.Proponowalbym podlaczyc inny dobrze ekranowany kabel euro.Kiedys mialem podobny przypadek,wymienilem kabelek na techlinka, jest ok.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie tak . Masz jakieś zwarcie i lepiej to usunąć szybko żeby nie uszkodzić telewizora.
 
Do góry