Panasonic TX-P50UT30B

grzes134

New member
Witam wszystkich
Dzis nabylem nowy TV Panasonic TX-P50UT30B (plasma)ku mojemu zaskoczeniu niema polskiego menu (kupiony w uk) zrobilem reset i do wyboru byly tylko 2 gb i irleand
poszukalem troszke i znalazlem menu servisce ale tam tez nic niema co do wyboru innego jezyka niz aglosaskie nieprzeszkadzaja mi ale czasem mam rodzinke z pl i wiem ze moga miec problemy itp.
dziekuje z gory za pomoc Grzes.
P.S. mial juz moze ktos do czynienia z tym modelem?jakie sa opinie?wady?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo dobry telewizor,model B na Wyspy i chyba nie będzie Polskiego. Pamiętaj o docieraniu plazmy w tej klasie.
 

grzes134

New member
a moze tak cos jasniej z tym docieraniem??
mialem okazje kupic ex demo za dobra cene dlatego padl ten wybor szukalem innych modelow polecanych na tym forum Panasonicka szczeg do PS3 :)) pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli do gier właśnie tym bardziej musisz dotrzeć aby nie powstały powidoki.
Przez pierwszy 500 godzin musisz korzystać z takich ustawień i obrazów które nie mają stałych wyraźnych elementów na ekranie.
Albo korzystaj więcej z filmów, albo korzystaj z przeformatowywania częstego obrazu.
 

grzes134

New member
aa to spokojnie bo on byl z demo gdzie byl nadawany obraz z annteny czy jakies filmy w sklepie wiec przelecial pewnie sporo godzin juz na wystawie, jest opcjia sprawdzenia godzin w tv??tak nawiasem 80%ogladania tv reszta to jakies gry niema czasu kiedy pograc sobie heh Dzieki za odp.i pomoc.
 
Do góry