Panasonic TX-P50GT30E czy TX-P50G30E

kamil77

New member
witam forumowiczów
pytanie jakie są różnice między nimi, bo to że gt ma 3d, wbudowany tuner sat i infinite black pro to wiem ale czy jeszcze jakieś zauważalne różnice, czy jest sens wydawać ponad 1000zł więcej?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
jak ci nie zależy na 3D to nie jestem przekonany, że nieco lepsze czernie są warte 1000zł róznica w moim odczuciu nie jest dramatyczna
 

GORB

New member
Ja GT30 nigdy poważnie nie rozważałem. Miałem raczej dylemat G30, czy VT30, bo GT30 od G30 jest sporo droższy, a biorąc pod uwagę wyposażenie (2 pary okularów, wi-fi), to już niewiele trzeba dołożyć do VT30.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
może umów się z naszym forumowym kolegą KIKI na prezentacje w domu VT30 i G30 i może jakiejś trzeciej plazmy wyrobisz sobie zdanie i kupisz ten co ci odpowiada najbardziej :-D
 

kamil77

New member
no więc na 3d to mi akurat nie specjalnie zależy raczej interesuje mnie ta różnica czerni czy rzeczywiście jest tak zauważalna bo podobno są to różne matryce ale czy to prawda to nie wiem tak usłyszałem w jakimś sklepie
 

kamil77

New member
podpowiedzcie mi jeszcze jakiej firmy dysk kupić pod tv zamiast nagrywarki i jakiego bluraya czym się sugerować czy na co zwrócić uwagę?
 
Do góry