PANASONIC TX-P50G30E vs SAMSUNG UE46D6500

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
Stoję przed poważnym problemem, a mianowicie przed problemem zakupu TV na klika lat.
Na tapecie mam PDP (Plazma) PANASONIC TX-P50G30E lub LCD (LED) SAMSUNG UE46D6500
Multimedialność szczególnie nie interesuje mnie chociaż jeśli jest to fajnie. Liczy się głównie jakość obrazu.
Czy warto pakować się w 3D z dopłatą 300 zł. za jedną parę okularów, a potrzebował będę 3 pary które kupę pewnie dopiero później.

Pokój od wschodu także ze słońcem nie mam problemu poza tym TV stoi na ścianie obok okna.
Odległość od TV 3,5 - 4 metry. Sygnał cyfrowy z satelity z dostępnymi programami w HD, np. TVP1 HD, TVN HD, Polsat HD, Canal+ HD, HBO HD, AXN HD itd.

Miałem PDP 42' (HD Ready) Panasonic'a, teraz w tym miejscu stoi LCD (Full HD) SONY KDL-32EX402
W jasnych scenach obraz na LCD podoba mi się bardziej, jest wyraźniejszy niż na PDP, ale w ciemnych scenach LCD wysiada. Ciemne tło się rozmywa i robi się pikseloza która pływa.
Wiem, że nowe modele PANASONIC TX-P50G30E i SAMSUNG UE46D6500 są bardziej zaawansowane technologicznie dlatego szukam pomocy w wyborze.
Co wybrać ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry